Szczytna idea i mnóstwo gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2011 11:52
Podczas tegorocznej edycji Walkathonu będą zbierane pieniądza m.in. na pomoc osieroconym i opuszczonym dzieciom oraz chorym na mukowiscydozę. Spacerowiczom przygrywać będą gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Wśród nich Star Guard Muffin z Kamilem Bednarkiem na czele.
Audio

To już siódma edycja spaceru, podczas którego za każdy przebyty kilometr ECCO przekazuje 4 PLN na rzecz wybranej przez uczestników fundacji charytatywnej.

Tak jak w latach ubiegłych, uczestnicy Walkathonu będą mogli przejść jedną z dwóch tras: o długości 6 km i 10 km. Obie przebiegają przez atrakcyjne i malownicze części Warszawy.

Jak tłumaczy Kinga Hetmańczyk, przedstawiciel organizatora imprezy, rozgrzewkę poprowadzi Michał Piróg. – Wraz ze swoim zespołem będzie on uczył uczestników Walkathonu nowych kroków tanecznych – informuje.

Tegoroczna edycja będzie obfitowała w wiele koncertów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Na scenie zagrają Kamil Bednarek ze swoim zespołem – Star Guard Muffin, Kapela ze Wsi Warszawa, Me Myself and I i Sidney Polak. Spacerowicze będą mogli porozmawiać m.in. z Rafałem Bryndalem, Iwoną Guzowską, Beatą Pawlikowską czy Tomaszem Karolakiem.

ECCO Walkathon 2011 odbędzie się 10 września. Miejsce spotkania: warszawska Agrykola.

Więcej o Walkathlonie 2011 dowiesz się słuchając rozmowy Romka Wójcika z Kingą Hetmańczyk.

ap

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Charytatywne kopanie

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2010 17:12
Piłkarze z pierwszoligowego klubu pomogą w zbiórce pieniędzy na operację dla Damiana.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiera albumu "Solidarni z Japonią"

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2011 06:00
Już jutro ukaże się wyjątkowy album „Solidarni z Japonią” z utworami Fryderyka Chopina. Inicjatorem nagrania tego specjalnego wydawnictwa i akcji pomocowej na rzecz ofiar japońskiej tragedii jest radiowa Trójka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polski chleb w Nepalu

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2011 14:06
Rusza kolejna odsłona akcji charytatywnej "Piekarnia w Nepalu". Na czym dokładnie ona polega tłumaczyli w "Poranku" Zuzanna Wójcińska i Michał Plichta, pomysłodawcy.
rozwiń zwiń