Dwa remisy, które nie cieszą do końca

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2012 09:55
Tomek Burnos i Darek Matyja komentują czwrtkowe mecze Legii Warszawa i Wisły Kraków w Lidze Europejskiej.

Dwa mecze u siebie, zero porażek i niestety zero zwycięstw. Czyli jak łatwo odgadnąc oba spotkania w 1/16 Ligi Europejskiej polskie kluby zakonczyły remisami. Legia zremisowała ze Sportingiem Lizbona 2:2, tracąc gola i zwycięstwo w ostatnich minutach meczu. Wisła odwrotnie - już w 26. minucie straciła bramkę z karnego i środkowego obrońcę Michała Czekaja (czerwona kartka). Mimo to krakowianie nie zrezygnowali z walki o poprawienie wyniku i to się opłacało. Na kilka minut przed końcowym gwizdkiem Cwetan Genkow brzuchem wepchnął piłkę do siatki rywali ratując remis. Trudno oprzeć się wrażeniu, że w obu przypadkach, zarówno Legii jak i Wisły wyniki czwartkowych konfrontacji mogły być lepsze, a wtedy łatwiej byłoby walczyć o awans w rewanżach.

Więcej o meczach Ligi Europejskiej i nie tylko można znaleźć w załączonym pliku dźwiekowym - posłuchajcie.

Tomek Burnos i Darek Matyja komentują sportowe wydarzenia weekendu, czyli "Nie wszystko złoto co się świeci".

W piątkowym "Nie wszystko złoto..." Tomek Burnos i Darek Matyja zastanawiają się nad fenomenem "zamkniętego, właśnie otwartego Stadionu Narodowego" oraz "współczują" Anglikom straty trenera reprezentacji...