Ile zajmuje nam dojazd do pracy?

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2012 18:00
Dowiesz się słuchając środowego nagrania "Poranka OnLine".
Audio
  • Ile czasu poświęcamy na dojeżdżanie do miejsca pracy?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: ZTM

Najpierw pobudka o świcie, a potem droga przez mekę - z badań wynika, że droga do pracy średnio zajmuje nam 5 godzin w tygodniu. Co daje ponad 20 godzin w miesiącu, czyli jeden dień z życia mamy z głowy.

W "Poranku OnLine" sprawdziliśmy ile dokładnie czasu Polacy poświęcają na dojazd do pracy -  kto traci go najwięcej, a kto najmniej? I w jaki sposób podróżujemy - własnym samochodem a może komunikacją miejską ? Posłuchaj nagrania audycji.

Zobacz więcej na temat: Czwórka komunikacja miejska
Czytaj także

217 km po asfaltowej patelni

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2012 09:00
50 stopni w cieniu, asfalt i słońce - to warunki jakie panują w Dolinie Śmierci w Kalifornii. Biegacze mają za zadanie przebiec 217 km. Rekordziści robią to w 20 godzin.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Więzienie za rower

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2012 10:00
Każdy wie, że po alkoholu nie powinno się prowadzić roweru, ale mało kto się do tego stosuje. Gdy zatrzyma nas patrol policji sprawa od razu trafia do sądu. Już 5 tysięcy pijanych rowerzystów odbywa karę więzienia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Dawcy organów" chcą zmienić wizerunek

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2012 21:00
- Chcemy uświadomić wszystkim, jak fajni ludzie jeżdżą na motocyklach - mówił w Czwórce Piotr Zelt, który wspólnie z Krzysztofem Rzepeckim opowiedział o akcji „Ja motocyklista”.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Letnie Igrzyska Olimpijskie w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2012 14:00
Choć Igrzyska Olimpijskie odbywają się w Londynie, to nie zabraknie ich również na antenie Czwórki!!! Zapraszamy do słuchania wywiadów, relacji reporterskich i serwisów przygotowywanych przez naszych dziennikarzy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czy porządek w pokoju oznacza, że jestem nudny?

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2012 18:00
Czwórkowy ekspert od ludzkiej duszy, Miłosz Brzeziński przeanalizował zależność między wnętrzami naszych domów, a wnętrzami nas samych.
rozwiń zwiń