W duecie z talentem

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2011 11:50
Są nietypowi i nietuzinkowi. Robią karierę, ale wystrzegają się wielkich wytwórni, które próbowałyby im coś narzucić. W audycji "Pod Lupą" gościł duet Paula i Karol.
Audio

Mówi się o nich, że są muzykalnymi społecznikami z Warszawy. Paula i Karol zachwycają jednak publiczność nie tylko w stolicy, nie tylko w Polsce, ale też m.in. w Kanadzie, Irlandii i w Niemczech. Mają za sobą również, wciąż mało spotykane w naszym kraju, występy na balkonach (Dublin, Hamburg), choć, jak się okazuje, zimą duet zaśpiewał w ramach „Balcony Tv” w Poznaniu. Pomimo gorącego przyjęcia i rosnącej liczby fanów muzycy nie odczuwają potrzeby robienia wielkiej kariery. – Moim marzeniem jest móc regularnie grać w Polsce – mówi Karol.

Paula i Karol podkreślają, że to, co najbardziej cenią w swojej muzyce, to fakt, że robią to co lubią i nikt im nic nie narzuca. - To jest granie tego, co jest nasze, szczere – mówi Paula. Optymizm, którym starają się zarazić muzycy sprawia, że m.in. słuchacze Czwórki nie mogą się doczekać kolejnych występów artystów. Zatem, UWAGA: Duet zapowiada, że w już w marcu zacznie intensywnie koncertować.

A tymczasem od początku grudnia 2010 roku debiutancki album Pauli i Karola „Overshare” jest dostępny w sklepach.

Jeśli interesuje Was, kto rysuje okładki na płyty Pauli i Karola, a także kto jest ich stylistą koniecznie zajrzycie do ramki po prawej stronie i posłuchajcie fragmentu audycji „Pod lupą”.

KaW

Czytaj także

"Renesoul" Pinnaweli - premiera!

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2011 15:07
14 marca na sklepowe półki trafi nowy album Pinnaweli zatytułowany "Renesoul". Wydawnictwo ukaże się pod patronatem Czwórki. Polecamy!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sorry Boys na "Końcu świata"

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2011 12:29
Jeden z utworów pochodzących z debiutanckiej płyty formacji Sorry Boys znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Koniec świata", w którym główną rolę zagrała Maria Seweryn.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jazz z inteligentnej taśmy

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2011 17:08
Wojtek Mazolewski właśnie wydał akustyczny album z nowoczesnym jazzem w klasycznej oprawie brzmieniowej. Niebawem z grupą Pink Freud weźmie na warsztat klasykę... techno.
rozwiń zwiń