X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Bycie misterem wcale nie pomaga zdobywać kobiecych serc"

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2012 17:12
Część uczelni wyższych wybiera spośród swoich studentów miss i misterów. – To, że jest się misterem wcale nie stanowi o powodzeniu u płci przeciwnej. W rozmowach trzeba zabłysnąć także czymś innym – opowiada o relacjach damsko-męskich mister Politechniki Warszawskiej 2011.
Audio
  • Jakie są wady i zalety bycia miss i misterem uczelni?

W połowie listopada konkurs odbędzie się na Politechnice Warszawskiej. – Dziewczyny podchodzą do tego bardziej niechętnie niż faceci – mówi Alicja Pasek z Samorządu Studentów tej uczelni.

Krzysztof Dębski, mister Politechniki Warszawskiej 2011 zgłosił się do konkursu, jak sam przyznaje, dla zabawy. – Były różne żarty ze strony kolegów, ale poważnych uszczypliwości nie było – wspomina  przystojny student.

Sami studenci przyznają, że wybory miss i mistera uczelni to nie jest to samo, co wielki, ogólnokrajowy konkurs piękności. – To przede wszystkim dobra zabawa – mówi Dębski. – A także wydarzenie, które angażuje wiele organizacji studenckich i pokazuje prawdziwą energię samych studentów.

Z byciem misterem uczelni wiążą się jednak pewne przyjemności. – Uczestniczyłem dzięki temu tytułowi w trzech wycieczkach zagranicznych, dwukrotnie pojechałem do Kijowa, na wybory na tamtejszej politechnice, a potem do Petersburga – wspomina Dębski. – Z tym wiązało się oczywiście poznawanie miasta i mnóstwa nowych ludzi.

 

O tym, czy z byciem misterem wiążą się inne przywileje, przyjemności dowiesz się, słuchając całego materiału z audycji "4 do 4".

(kd)

Zobacz więcej na temat: Kijów Petersburg studenci
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Studencie, każą ci płacić? Sprawdź, czy mają do tego prawo!

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2012 16:00
Na wielu wydziałach wciąż trwa tzw. "kampania wrześniowa", czyli poprawkowa sesja egzaminacyjna. Warto wiedzieć, do kogo zgłosić się, gdy zauważamy, że płacić musimy za coś, za co nie powinniśmy. – To walka w słusznej sprawie, czyli o respektowanie praw studentów – mówi Bartosz Loba, rzecznik Ministerstwa nauki i Szkolnictwa Wyższego
rozwiń zwiń

Czytaj także

Współlokator idealny czy przekleństwo?

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2012 04:00
Castingi na wspólokatorów stają się coraz bardziej popularne, bo dobry lokator to skarb. Warto pamiętać, że na takim spotkaniu obie strony mogą stawiać pytania i wymagania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mamy problem: połowa Polaków z wyższym wykształceniem...

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2012 16:30
Z badań wynika, że co drugi Polak ukończy studia przed 30. rokiem życia. To powód do dumy? Nie do końca. - W ostatnich latach uczelnie "poszły" w liczbę wypuszczanych absolwentów, a nie w jakość ich kształcenia - mówią goście Czwórki.
rozwiń zwiń