X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Maciej Musiałowski: festiwale są jak poligon doświadczalny

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2017 16:20
30 czerwca w Warszawie rozpocznie się Międzynarodowy Festiwal Szkół Teatralnych. - ItSelF to spotkanie adeptów sztuki aktorskiej, w którym biorą udział studenci z całego świata. Bardzo cieszymy się, że nas zaproszono - mówi aktor Maciej Musiałowski.
Audio
  • Maciej Musiałowski o tym, co daje mu udział w festiwalach teatralnych i dlaczego spektakl dyplomowy był dla niego tak ważnym przeżyciem (W to mi graj/Czwórka)
Maciej Musiałowski kończy właśnie studia aktorskie, zajmuje się muzyką, a w przyszłości chciałby studiować reżyserię
Maciej Musiałowski kończy właśnie studia aktorskie, zajmuje się muzyką, a w przyszłości chciałby studiować reżyserięFoto: Czwórka

Gość Czwórki, który kończy właśnie szkołę filmową w Łodzi, na festiwalu w Warszawie pokaże swój dyplom, czyli spektakl "Diabeł, który...". - Nie traktujemy tego ani jako sprawdzianu, ani jako obowiązku. To dla nas wielka przygoda i okazja, żeby popodglądać studentów z innych krajów - opowiada aktor.

Maciej Musiałowski Spektakl dyplomowy był dla mnie ważnym wydarzeniem, bo zależało mi, żeby ukończyć szkołę z sensem. Z przekazem, z którym absolutnie się utożsamiam

W tym roku na ItSelF wystąpią szkoły teatralne m.in. z Izraela, Iranu i Finlandii. - Mamy tutaj reprezentacje z krajów, które rzadko odwiedzają polskie teatry więc tym bardziej warto to zobaczyć - zachęca Musiałowski, ale zaznacza, że on sam nie uważa, żeby festiwal pokazywał kondycję młodego pokolenia aktorów tylko kondycję młodych ludzi w ogóle. - Nie chcę generalizować, ale mam wrażenie, że ostatnio sporo w nas znieczulicy. Brakuje młodzieńczej pasji i odwagi. Mam nadzieję, że odnajdę je w Warszawie - dodaje.

Maciej Musiałowski opowiada także o czym jest "Diabeł, który mówi...", kim jest kreowany przez niego Huw Prosser i dlaczego rzeczywistość - nawet dla dobrze rokującego aktora - potrafi być tak rozczarowująca.

***

Tytuł audycji: W to mi graj

Prowadzi: Michał Piwowarek

Gość: Maciej Musiałowski (aktor)

Data emisji: 24.06.2017

Godzina emisji: 12.12

kul/mz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anna Dereszowska: spóźniam się, ale jestem sumienna

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2016 15:30
- Na pierwszym roku szkoły teatralnej sporo osób pewnie myślało, że będę tą, która z uczelnią pożegna się najszybciej. Kompletnie nie mogłam się odnaleźć. Potem wzięłam się w garść i wyszło mi to na dobre - wspomina Anna Dereszowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Zawierucha - aktor z dziennikarskim zacięciem

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2017 16:15
W rozmowie z Katarzyną Cygler i Michałem Piwowarkiem artysta mówił, czym dla niego jest aktorstwo, jak czerpie z przeprowadzanych z twórcami rozmów oraz, czy w karierze pomaga mu szczęście. - Jeszcze w szkole miałem go dużo. Na Akademię Teatralną w Warszawie dostałem się za trzecim razem i dzięki temu miałem wspaniałych pedagogów - wspominał Rafał Zawierucha. 
rozwiń zwiń