Nowe miejsca na mapie Warszawy. Przestrzeń, tradycja i różnorodność

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2019 15:58
Bulwary wiślane są jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc na mapie Warszawy. W słoneczny dzień tętnią życiem. - Warszawa jest jednym z nielicznych europejskich miast, które posiada tak dobrze rozwiniętą infrastrukturę nadrzeczną dla mieszkańców i turystów - mówił Tomasz Reich, redaktor naczelny i założyciel portalu Nowa Warszawa.pl.
Audio
  • Bulwary wiślane. Powiśle, Praga i Wola. Nowe adresy na mapie Warszawy (Hotspot/Czwórka)
W planach jest dalsza przebudowa bulwarów
W planach jest dalsza przebudowa bulwarówFoto: FacebookMiasto Stołeczne Warszawa

plakat_splash2019_A3 copy_dorian.jpg
Czwórka na Czarnym Groniu. Zakończenie sezonu... w basenie


- Są naturalnym przedłużeniem miasta. Spacerujący brzegiem mogą podziwiać nie tylko nadwiślany klimat, ale i przepiękną stołeczną starówkę. To wizytówka miasta, która powinna być promowana - przekonywał. 

Gość Czwórki zwracał uwagę, co jeszcze jego zdaniem powinno zmienić się nad warszawskim brzegiem Wisły, czy są pomysły, w jaki sposób rozwijać to miejsce i czy znajdą się tam lokalizacje, które są jeszcze nieodkryte. Więcej na ten temat w nagraniu audycji. 

W audycji wysłuchaliśmy także na relacji z Czarnego Gronia, gdzie spotkaliśmy się na ostatniej imprezie zamykającej zimowy sezon narciarski. 

***

Audycja: "Hotspot"

Prowadzący: Mateusz Kulik

Data emisji: 23.03.2019

Godzina emisji: 16.09

ac

Czytaj także

Poznań XXI wieku - dobrze brzmi i wygląda

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 18:50
Poznań to miasto z tradycjami, które odważnie patrzy w przyszłość. Są tutaj m.in. zachwycający formą Bałtyk oraz świetnie brzmiąca Sala Ziemi.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tańce, kozackie walki i teatr ognia. Czwórka w osadzie Ataman

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2019 16:30
Zaledwie 7 km od centrum Olsztyna, a zarazem tak daleko od miejskiego zgiełku, na pięknym leśnym wzgórzu można poczuć zadziornego kozackiego ducha. Odwiedziliśmy osadę Ataman - miejsce z innej epoki. 
rozwiń zwiń