OSCYP na Kotelnicy! Ekipa Czwórki w Białce Tatrzańskiej

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2018 09:00
Specjalne audycje na żywo z zaśnieżonej Kotelnicy, konkursy, pokazy, kursy i mnóstwo pozytywnej energii! Ekipa Czwórki była tam razem ze snowboarderami!
Audio
  • Piotr Gatys zaprasza na Oscyp Snowboard Contest 2018 (Wiadomości Czwórki)
  • Justyna Tylczyńska i Mateusz Fusiarz zapraszają do Białki Tatrzańskiej na OSCYPA! (Hotspot/Czwórka)
  • Paweł Nowobilski z Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska (Hotspot/Czwórka)
  • Organizator zawodów Piotr Gatys opowiada o Oscypie 2018 (Hotspot/Czwórka)
  • Uczestnik tegorocznej edycji Oscypa 2018 Michał Ligocki (Hotspot/Czwórka)
  • Piotr Jasieński ratownik TOPR o bezpieczeństwie na stoku (Hotspot/Czwórka)
Za nami dziesiąta edycja OSCYP SNOWBOARD CONTEST. W tym roku odbył się 27 i 28 stycznia w Białce Tatrzańskiej
Za nami dziesiąta edycja OSCYP SNOWBOARD CONTEST. W tym roku odbył się 27 i 28 stycznia w Białce TatrzańskiejFoto: shutterstock/ Dmytro Vietrov

wierchomla 1200.JPG
Z Czwórką po Wierchomli, czyli jak szusować z głową?

27 i 28 stycznia odbył się dziesiąty, jubileuszowy OSCYP SNOWBOARD CONTEST! Już w sobotę stanęło tam studio plenerowe Czwórki, wokół którego przygotowaliśmy wiele atrakcji. Pojawił się instruktor narciarstwa, który przeprowadził krótką lekcję dla początkujących, wyjaśnił jakimi zasadami powinien się kierować narciarz na stoku oraz jak dobrać odpowiedni sprzęt do jazdy.

W programie znalazła się również inscenizacja akcji ratunkowej TOPR oraz pokaz sprzętu lawinowego, a także… pokazy i spotkania z najlepszymi zawodnikami, między innymi Michałem Ligockim, Mateuszem Zielonką czy Wojtkiem Gniazdo Pawlusiakiem. Oczywiście pomyśleliśmy o Was i przygotowaliśmy bardzo ciekawe konkursy, w których do zdobycia były m.in. specjalne, spersonalizowane, termoodporne naklejki na Wasze deski, czwórkowe bluzy i głośniki bluetooth.

Dziesiąty, jubileuszowy OSCYP SNOWBOARD CONTEST w Białce Tatrzańskiej Dziesiąty, jubileuszowy OSCYP SNOWBOARD CONTEST w Białce Tatrzańskiej

Audycji z OSCYPa mogliście słuchać w sobotę 27 stycznia  w drugiej godzinie audycji "Hotspot", w godz. 17.00 – 18.00, w niedzielę 28 stycznia, w audycji "Co Was Kręci", godz. 11.00 – 12.00, a także w Wiadomościach.

Nasza ekipa, a w szczególności Justyna Tylczyńska i Mateusz Fusiarz, nadawała dla Was prosto z Białki Tatrzańskiej!

***

mat. pras./ac

Czytaj także

Zimowe ferie z Czwórką. Dzieje się!

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2017 15:30
Ferie zimowe trwają. Z tej okazji słuchacze radiowej Czwórki do 26 lutego mogą usłyszeć wszystko, co chcieliby dowiedzieć się o sposobach spędzania zimy. Od imprez sportowych w danych rejonach kraju, przez metody wykorzystywania dronów i kamer GoPro do filmowania zimowych wyczynów, aż po nartorolki. W zimowej ofercie Czwórki nie braknie również audycji plenerowych.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Chcesz uniknąć kontuzji na stoku? - Wzmocnij swoje mięśnie

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2017 12:59
Jesień w pełni, a my już myślimy o zimie, śniegu, nartach i snowboardzie. Zbliża się sezon narciarsko-snowboardowy i warto byłoby spędzić go na stoku, niż z nogą w gipsie. Co zrobić żeby dobrze przygotować się do sezonu?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czwórkowe szaleństwo na GO*POW 2017

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2017 14:01
Doskonała atmosfera, warsztaty, zawody w skokach na poduchę, a także wyjątkowa niespodzianka od Czwórki. Tak było na festiwalu GO*POW 2017 we Wrocławiu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

OSCYP. Jak jamują snowboardziści?

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2018 15:30
W ostatni weekend stycznia na stoku Kotelnica spotkają się snowboardziści, aby zmierzyć się w walce o tytuł najlepszego zawodnika. - OSCYP odbędzie się już po raz 10., a taki jubileusz zobowiązuje. Organizatorzy przygotowali kilka nowości - m.in. "Staruch Jam", w którym wezmę udział - mówi snowboardzista, Aleksander Lange.
rozwiń zwiń