Weronika Książkiewicz gościem "Ex Magazine"

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2011 18:31
Można o niej powiedzieć aktorka telewizyjna, teatralna i filmowa. Można też dodać – uczestniczka wielu telewizyjnych show. Pytana o to, jak sama by siebie określiła powiedziała – Teraz jestem przede wszystkim mamą mojego kochanego Boryska.
Audio

Gościem w studiu Czwórki była Weronika Książkiewicz. Ula Kaczyńska tradycyjnie zaprosiła swojego gościa do gry w skojarzenia. Przez blisko godzinę odpowiedzi udzielała Weronika Książkiewicz. Oto niektóre z nich:

Telewizja
Weronika pojawia się w telewizji, gdyż jak przekonuje, nie ma tak wielu produkcji teatralnych, czy filmowych, którymi mogłaby bez przerwy się zajmować. Bierze też udział w telewizyjnych show.

– To jest duża i fajna przygoda, trochę jakby się cofnąć w czasie i wyjechać na jakieś kolonie – wyjaśnia.

26 maja
Dzień Matki… od niespełna dwóch lat Weronika obchodzi go ze swoim synkiem Borysem. Jak zmieniło ją macierzyństwo?

– Przede wszystkim mnie uspokoiło, nie przejmuję się absolutnie jakimiś takimi błahymi i nieważnymi sprawami, które wcześniej potrafiły bardzo szybko i skutecznie wyprowadzić mnie z równowagi - mówi.

17 milionów
To nawiązanie do jednego z filmów, w których ostatnio zagrała. Gdyby w jej ręce trafiła taka suma, przekazała by ją siostrze, bo sama nie ma smykałki do finansów. A co później?

– No i co… pewnie byśmy kupiły FC Barcelonę, przeprowadziłabym się do Barcelony, jakąś taką kamienicę Gaudiego byśmy kupiły i tam zamieszkały – zdradza w "Ex Magazine".

Moskwa
Może niewielu o tym wie, ale Weronika Książkiewicz nie tyko urodziła się z Moskwie, ale też ma wschodnie korzenie.

– Mój tata jest Rosjaninem, a mama jest Polką – wyjechała na studia i tak się poznali – dodaje.

A jakie wydarzenia z życia Weroniki Książkiewicz były PRAWIE najbardziej szalone, a także z czym kojarzy jej się między innymi "Czarny Łabędź" i "Szóste piętro" dowiecie się słuchając fragmentu audycji "Ex Magazine", który znajdziecie w ramce z prawej strony.

KaW

Czytaj także

Bajki dla dzieci w wykonaniu Edyty Jungowskiej

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2011 13:56
– Jak gram w serialu, to się ktoś pyta, czy nie tęsknię to teatru, jak gram w teatrze, to czy nie tęsknię do kina, a jak czytam książki, to czy nie tęsknię do telewizji… Powiem tak: bywają takie etapy w naszym życiu, robimy różne rzeczy – wylicza Edyta Jungowska na antenie Czwórki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kto stoi za wielkimi przebojami gwiazd?

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2011 15:15
– Dziś bywa tak, że piosenkarz nawet nie umie śpiewać. Bo nie musi. Musi za to wyglądać – mówi dziennikarz Jacek Skolimowski. O tym, kto, co i dla kogo napisał, a także, kto nie pisze własnych utworów, a dostaje za nie nagrody – w audycji "Pod Lupą" Kasi Dydo.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Komiks "Racja stanu": nowa historia Wiedźmina

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2011 15:16
Niebawem na rynku pojawi się komiks o przygodach wiedźmina Geralta pt. "Racja stanu". O tym, jak powstawał, Kuba Kukla rozmawiał z jego twórcami. Zapraszamy do wysłuchania czwórkowej audycji "Stacja Kultura".
rozwiń zwiń