No problem. Aplikacja jak kozetka u psychologa?

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2017 13:40
- Pomaga w samorozwoju i opiera się głównie na technikach medytacji, wizualizacji i hipnozy - opowiada Michał Skalba, twórca aplikacji No problem.fm. A my sprawdzamy, czy działa.
Audio
  • Jak motywować się do działania? Aplikacja, serial, a może specjalista? (Stacja Nauka/Czwórka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock.com/Mascha Tace
Czytaj także
kameleon 1200.jpg
Efekt kameleona, czyli dlaczego warto papugować innych

Metody, które zostały wykorzystane w aplikacji, znane są psychologom. - Potrafią one wspomóc terapię - przyznaje psycholog sportowy Katarzyna Selwant. Ale zaznacza, że nie zastąpią konsultacji specjalistycznej.

Czy dźwięk może motywować do działania? Jak działają nagrania wyobrażeniowe? I dlaczego warto przed snem obejrzeć ulubiony serial? O tym w materiale Anny Borkowskiej.

***

Tytuł audycji: Stacja Nauka

Prowadzi: Patryk Kuniszewicz

Materiał przygotowała: Anna Borkowska

Data emisji: 28.08.2017

Godzina emisji: 12.29

kul/jsz

Czytaj także

Wybuchy atomowe. Jakie są ich skutki?

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2017 16:13
Sierpień to miesiąc rocznic zrzucenia bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki podczas II wojny światowej. W historii dokonano łącznie prawie 2500 prób wybuchu bom atomowych. - Hiroszima i Nagasaki to były wybuchy militarne, w wyniku których zginęły setki tysięcy osób - przypomina w Czwórce Dariusz Aksamit, doktorant Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej.  
rozwiń zwiń
Czytaj także

Glutaminian sodu - to on odpowiada za piąty smak

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2017 17:10
To substancja, bez smaku i zapachu, a jednak wzmacnia aromat spożywanych przez nas potraw. - Jest to związek chemiczny produkowany w laboratorium, na opakowaniach oznaczany jako E 621 - tłumaczy w Czwórce Izabela Przybysz, dietetyczka z Instytutu SanVita w Warszawie.
rozwiń zwiń