X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak nowe technologie zmienią świat?

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2018 18:50
Nikt nie przewidział sukcesu sieci internetowej i telefonii komórkowej, nikt też nie zdawał sobie sprawy z głębokości społecznych zmian, których katalizatorem się stały.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: Peshkova/Shutterstock.com

Rzesze uczonych próbują uchwycić istotę tych przemian, odkryć ich sens i mechanizmy. Jest to coraz trudniejsze, bo zmiany następują w coraz szybszym tempie. Jak nowe technologie wpłynęły na relacje międzyludzkie, podejście do czasu, odległości? Czy postęp zawsze jest czymś dobrym? Co odbierają nam nowe technologie? O tym w pierwszej godzinie audycji. 

Po godz. 16.05 porozmawiamy z Jakubem Kucharskim, autorem pierwszej polskiej książki przybliżającej losy studentów, którzy wygrali w walce z huraganem "Katrina". Sprawdzimy też, jak skutecznie pomagać innym - w związku z akcją "Po uśmiech Marysi" >>>

***

Na audycję "Czat Czwórki" zapraszamy we wtorek (25.09) po godz. 15.05. Program poprowadzi Piotr Firan. 

kd


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Emoji - coś więcej niż emotikony

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2015 11:00
Pismo obrazkowe wraca do łask - powstał język emoji, używany w komunikacji internetowej i SMS-owej. Jest on uniwersalny, bo rozumie go wiele narodów świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nasze prywatne dane to waluta [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2016 16:52
A w audycji "TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem" na temat dzielenia się danymi w sieci rozmawiamy z Karoliną Małagocką, ekspertką do spraw prywatności.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Klawiter: internet daje mi pełną wolność

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2017 13:09
Jak przyznał, internet to jego drugi dom. - Świetnie czuję się w sieci. To miejsce, w którym zacząłem tworzyć, bo szukałem alternatywy dla telewizji - wspominał Kuba Klawiter w Czwórce.
rozwiń zwiń