Joanna Krupa: nowe technologie mają wady i zalety

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2017 17:17
Jak przekonuje modelka w rozmowie z Czwórką - dzięki nowym technologiom życie jest łatwiejsze i bardziej komfortowe, na przykład w podróży. - Nie wyobrażam sobie dzisiaj funkcjonowania bez telefonu komórkowego lub laptopa - mówi Joanna Krupa.    
Audio
  • Joanna Krupa w świecie nowych technologii (TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem/Czwórka)
Joanna Krupa w Czwórce
Joanna Krupa w CzwórceFoto: Czwórka
Posłuchaj też:
nejman andrzej 1200.jpg
Andrzej Nejman: chciałbym uciec od technologii

Z drugiej strony, jak twierdzi Joanna Krupa, przez nowe technologie przestajemy ze sobą rozmawiać. - Denerwuje mnie, gdy jestem ze znajomymi na przykład na kolacji i każdy siedzi bez przerwy w mediach społecznościowych - zaznacza modelka. - Zauważyłam też, że często zdarza się, że wolę wysłać do kogoś smsa niż po prostu zadzwonić - przyznaje rozmówczyni Justyny Tylczyńskiej.

Z jakich nowych technologii Joanna Krupa korzysta, aby słuchać muzyki, dlaczego czuje, że jest uzależniona od telefonu komórkowego, oraz jakie istnieją przydatne - według niej - nowe technologie dla naszych czworonogów - więcej o tym w nagraniu audycji.

Sprawdź też:
małaszyński 1200.jpg
Paweł Małaszyński: technologia bywa nam niezbędna

***

Tytuł audycji:  TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem 

Przygotowała: Justyna Tylczyńska

Data emisji: 20.06.2017

Godzina emisji: 17.20

jsz/zi

Czytaj także

Roweromat. Gadżet czy wynalazek przyszłości?

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2017 16:58
Na rynku są już paczkomaty, pralniomaty, mlekomaty, my sprawdzamy jak działa roweromat. Pracuje nad nim Radek Kozubski, który składany rower z roweromatu prezentuje Kubie Marcinowiczowi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co niepokoi Marikę Martę Kosakowską w nowych technologiach?

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2017 11:12
- Jestem trochę uzależniona od komórki, ale wszyscy jesteśmy już teraz uwiązani. Nawet osoby starsze mają telefony z wielkimi wyświetlaczami - mówiła Marika Marta Kosakowska w rozmowie z Justyną Tylczyńską.
rozwiń zwiń