Roweromat. Gadżet czy wynalazek przyszłości?

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2017 16:58
Na rynku są już paczkomaty, pralniomaty, mlekomaty, my sprawdzamy jak działa roweromat. Pracuje nad nim Radek Kozubski, który składany rower z roweromatu prezentuje Kubie Marcinowiczowi.

Jak funkcjonuje takie urządzenie? Czy każdy da radę sam złożyć rower po jego wypożyczeniu? Jak przekonuje jego konstruktor - nie ma w tym nic trudnego. Co więcej, przy rowerze z roweromatu nie straszny nawet deszcz. Dlaczego? Zachęcamy do obejrzenia filmu.

***

Tytuł audycji: "TOP" 

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Gość: Radek Kozubski (pomysłodawca i konstruktor roweromatu)

Data emisji: 3.05.2017

Godzina emisji: 18.05

kul


Czytaj także

Bike Town Przemyśl. Jesteśmy na najlepszym festiwalu rowerowym w Polsce!

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2017 15:40
Przemyśl to rowerowa stolica Podkarpacia, a impreza z cyklu Bike Town to chyba najlepszy festiwal poświęcony tej dyscyplinie w Polsce. - Pokazujemy rowery z każdej strony - podkreśla Maciej Kudzbora, organizator festiwalu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Youtuberzy z misją. Czego uczą młodych ludzi?

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2017 19:40
Dwa ministerstwa, finansów i cyfryzacji, zaprosiły do współpracy youtuberów, aby przekazywali młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów wiedzę o kodowaniu, finansach i tworzeniu gier. - Czekaliśmy na okazję, aż ta druga strona nam zaufa i przekona się, że to, co robimy jest fajne i ma wpływ na ludzi - mówił w Czwórce Michał Kołodziej z LifeTube.
rozwiń zwiń