Atem w Czwórce. Są głodni grania i sceny

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2017 11:00
W studiu koncertowym Czwórki wystąpiła grupa Atem. Muzycy po raz drugi byli gośćmi audycji "Będzie głośno!" Damiana Sikorskiego, podczas której zaprezentowali utwory zaplanowane na debiutancką płytę. - Teraz gramy w składzie, który nas satysfakcjonuje i dobrze się dogadujemy - mówili po koncercie. 
Audio
  • Koncert grupy Atem w studiu Czwórki (Będzie głośno!/Czwórka)
  • Atem o koncercie w Czwórce i planach na przyszłość (Będzie głośno!/Czwórka)
Toruńska formacja Atem podczas koncertu w studiu Czwórki
Toruńska formacja Atem podczas koncertu w studiu Czwórki Foto: Czwórka

Toruńska grupa Atem, tworząca na pograniczu muzyki alternatywnej, noise popu, dream popu, swoje pierwsze kroki stawiała podczas Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie. Następnie muzycy pojawili się w zestawieniu Brand New Anthem wśród artystów z największym potencjałem na 2017 rok. Ich utwór "Wishes" od lutego cieszy się dużą popularnością wśród słuchaczy na liście przebojów "Będzie głośno!". Obecnie zespół pracuje nad materiałem, który ma pojawić się na ich pierwszej płycie. - Już 10 lipca wchodzimy do studia. Bardzo lubimy grzebać w naszym materiale - przekonywali muzycy z zespołu, czyli Justyna, Krystian, Hubert, Łukasz i Michał.

Zapraszamy do wysłuchania koncertu grupy Atem w studiu Czwórki z 30.06.2017, a także rozmowy po koncercie, podczas której zaproszeni artyści zdradzali, czy inspiruje ich Radiohead, co robią, żeby naładować baterie przed występami oraz co dla nich oznacza dążenie do profesjonalizmu.

Atem Nie wyobrażamy sobie innej drogi, niż granie z osobami, które podobnie myślą

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Goście: grupa Atem

Data emisji: 30.06.2017

lipali koncerty 1200 500.jpg
Zobacz więcej Koncerty Czwórki <<<

Godzina emisji: 18.02

jsz/ei

Czytaj także

Koncert Natalii Nykiel na żywo na antenie Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2015 19:00
Natalia Nykiel zaprezentuje materiał z debiutanckiej płyty "Lupus Electro". Koncert rozpocznie się we wtorek (1.09) o godz. 19.00.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Iza Lach i jej "Wieczna mgła". Premiera w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 20:04
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bakshish. Gdy powstawali, grali na podwórku

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2017 13:30
Grający od 35 lat reggae Bakshish powstał w Kluczborku. W "Strefie Dread" Jarek "Jarex" Kowalczyk,  lider i wokalista zespołu, razem z klawiszowcem Radkiem Ciurko, opowiadali między innymi o początkach wspólnego grania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak piosenki trafiają do radia?

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2017 12:30
- Każda stacja ma określony profil muzyczny. W Czwórce mamy 80 - 90 proc. muzyki w godzinie to utwory nowe, z ostatnich miesięcy. Reszta to piosenki starsze, ale nie bardziej niż sprzed 20 lat - opowiada szef muzyczny Jacek Kruczek.
rozwiń zwiń