Mateusz Grzmiel. Wyśpiewując marzenia

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2017 16:00
Od gry w piłkę wolał tę na pianinie. Pierwsze piosenki śpiewał do grzebienia, dziś jest muzykiem sesyjnym i zdobywcą wielu nagród.
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock/dom. publiczna/Kazitafahnizeer

Mateusz Grzmiel wykonuje też utwory na festiwalach memoriałowych organizowanych przez wybitnych muzyków m. in. na King of Rock'n'Roll - Memoriał Ronniego Jamesa Dio oraz Memoriale Jona Lorda. Nam opowie o swojej artystycznej drodze i planach na przyszłość.

W tym wydaniu w audycji porozmawwiamy też z Magdaleną Ziółkowską - autorką biżuterii z talerzy oraz z fotografką Anną Tokarską.


***

Na "Artystyczny wybieg" w niedzielę (1.10) w godzinach od 12.05 do 13.00 zapraszają Ula Kaczyńska i Katarzyna Cygler.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka artysta hobby
Czytaj także

Kino i rap - światy równoległe Stanisława Cywki

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2017 15:10
- Nie zrobię czegoś wbrew sobie za pieniądze - deklaruje Stanisław Cywka, odtwórca głównej roli w najnowszymj filmie Kuby Czekaja i licealista, o którym w tym roku może być naprawdę głośno.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Księżycowa Islandia. Czym przyciąga artystów?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017 18:40
Sztuka Islandii jest bardzo młoda, bo liczy niespełna 130 lat - życie artystyczne rozkwitło tam na dobre dopiero w XX wieku. - Twórczość islandzkich artystów jest bardzo różnorodna. Oni ciągle poszukują swojej tożsamości - opowiadała w Czwórce Wiola Ujazdowska, artystka, która na Islandii żyje już prawie 4 lata. 
rozwiń zwiń