Grupa Filmowa Darwin rozwija skrzydła

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2017 13:13
Ich kanał na Youtube ma 156 tysięcy subskrybentów i ponad 13 mln wyświetleń, twórcy doczekali się rzeszy fanów. Grupa Filmowa Darwin to najszybciej rosnąca "zrzutka" w historii Patronite.
Audio
  • Członkowie Grupy Filmowej Darwin o swoich planach i kierunkach rozwoju (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Grupa Filmowa Darwin w studiu Czwórki
Grupa Filmowa Darwin w studiu CzwórkiFoto: Czwórka

darwin2 1200.jpg
G. F. Darwin: nasze filmy powstają z pasji

- Mieliśmy obawy, że widzowie mogli o nas zapomnieć, bo filmy wypuszczamy w tym roku bardzo nieregularnie. Nie spodziewaliśmy się, że wszystko się tak rozpędzi, ale okazało się, że nie przegapiliśmy jednak szansy na dalsze istnienie. Zebrane pieniądze oczywiście zamierzamy przeznaczyć na kolejne produkcje - mówili goście Czwórki. - Teraz chcemy wrócić do korzeni. Wiemy już, że nie warto czekać, jeśli jakiś pomysł nam się podoba - po prostu realizujemy go, zamiast się zastanawiać czy warto.

Jaki będzie ich kolejny krok w karierze i jakie filmy zamierzają wyprodukować za zebrane pieniądze? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Janek Jurkowski, Marek Hucz (Grupa Filmowa Darwin)

Data emisji: 26.06.2017

Godzina emisji: 8.08

kd

Czytaj także

Spersonalizowane trampki. Jak je zrobić?

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2017 13:00
- W customizacji chodzi o to, żeby mieć coś jedynego na świecie. Nie wszystko da się w końcu kupić - przekonuje Mateusz Załęski, sneakerhead i youtuber, w sieci znany jako Wujek Rada. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ahus o mediach. Tym razem całkiem na poważnie

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2017 14:56
- Śmieszy mnie, gdy ktoś przygotowuje filmik i jest w stanie go zepsuć różnymi detalami, na przykład źle zrobionym dźwiękiem - mówił w Czwórce Kacper Kityński, który internetowej, a przede wszystkim youtubowej publiczności znany jest jako Ahus.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Społecznościówki a psyche. Które dołują najbardziej?

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2017 12:30
Brytyjskie Królewskie Stowarzyszenie do spraw Zdrowia Publicznego zajęło się związkami zdrowia psychicznego i platform społecznościowych. Który, według badaczy, serwis społecznościowy najgorzej wpływa na naszą psychikę?
rozwiń zwiń