Ahus o mediach. Tym razem całkiem na poważnie

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2017 14:56
- Śmieszy mnie, gdy ktoś przygotowuje filmik i jest w stanie go zepsuć różnymi detalami, na przykład źle zrobionym dźwiękiem - mówił w Czwórce Kacper Kityński, który internetowej, a przede wszystkim youtubowej publiczności znany jest jako Ahus.
Audio
  • Ahus po raz drugi w Czwórce - tym razem "nie śmieszkuje" (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Przyszłość mediów według Ahusa? Tylko w Czwórce (zdjęcie ilustracyjne)
Przyszłość mediów według Ahusa? Tylko w Czwórce (zdjęcie ilustracyjne)Foto: frankie's/Shutterstock.com

Ahus Często narzekam na to, że są ludzie, którzy mnie nie rozumieją, a oceniają według własnych wyobrażeń

Jego styl mocno nawiązuje do lat 90., chociaż on sam nie lubi, gdy się go szufladkuje. - Zawsze staram się robić coś nowego i w wyglądzie, i w filmach. Chcę być inny, ale nie na siłę. Jestem, jaki jestem - przekonywał youtuber Ahus w rozmowie z Kamilem Jasieńskim.

A jaki jest jego przepis na zrobienie brzydkiego filmu? - Do tego trzeba mieć specjalne umiejętności. Moim wzorem są ludzie, którzy nie wiedzą jak robić reklamy i je robią. Mogę próbować, ale nie wiem, czy kiedyś uda mi się oddać estetykę prawdziwego kiczu - twierdził Ahus. - Trzeba wiedzieć, jak coś do siebie dopasować, żeby się czuło, że to wcale nie pasuje - dodał.

Sprawdź też:
laptop 1200x660.jpg
"Robię to co mi się podoba, to co mnie śmieszy"

A czy w internecie można ludzi tak naprawdę do czegoś przekonać? Jak Kacper Kityński widzi przyszłość mediów? Oraz co go kręci w projektowaniu ubrań? Tego dowiecie się słuchając nagrania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Kacper Kityński czyli Ahus (youtuber)

Data emisji: 11.05.2017

Godzina emisji: 8.08

jsz/kul

Kacper Kityński czyli Ahus i prowadzący "Pierwsze słyszę" Kamil Jasieński/fot. CzwórkaKacper Kityński czyli Ahus i prowadzący "Pierwsze słyszę" Kamil Jasieński/fot. Czwórka
Czytaj także

Vogule Poland. O celebrytach złośliwie, ale bez hejtu

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2016 12:00
- Zdarza się, że piszę do nas z pretensjami trzeciorzędna aktorka serialowa, której wydaje się, że jest Meryl Streep, ale jestem nieugięty - zapewnia Patryk Chilewicz i opowiada o kulisach działania fanpage'a "Vogule Poland".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Fanggotten. Filmy wrzuca także w plenerze

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2017 15:50
- Ciężko mi powiedzieć, czemu rzeczy, które mnie ukształtowały nagrywam w plenerze. W pokoju raczej "śmieszkuję" - mówił w Czwórce Adam Wawrzyński znany też jako Fanggotten. W rozmowie z Kamilem Jasieńskim opowiedział nie tylko, o czym jest jego kanał na YouTubie, ale także zdradził kilka sekretów funkcjonowania w sieci.   
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sneakerhead. O unikalnych trampkach wie wszystko

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2017 13:51
- To człowiek, który zbiera obuwie sportowe i interesuje się jego historią - wyjaśniał w Czwórce Mateusz Załęski, znany szerzej jako WujekRada Customs, który aktywnie działa na polskiej scenie streetwearowej oraz tworzy o tym materiały, które wrzuca na YouTube'a.    
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Psie sucharki". Filozofia życia na czterech łapach

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 10:30
- "Psie sucharki" to swego rodzaju notatka, a ich głównym punktem wyjścia są wirtualne dialogi z moim psem Kapslem - mówi w Czwórce Maria Apoleika, autorka jednoaktówek o psiej doli i niedoli, której fanpage podbija serca internautów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Spersonalizowane trampki. Jak je zrobić?

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2017 13:00
- W customizacji chodzi o to, żeby mieć coś jedynego na świecie. Nie wszystko da się w końcu kupić - przekonuje Mateusz Załęski, sneakerhead i youtuber, w sieci znany jako Wujek Rada. 
rozwiń zwiń