Spersonalizowane trampki. Jak je zrobić?

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2017 13:00
- W customizacji chodzi o to, żeby mieć coś jedynego na świecie. Nie wszystko da się w końcu kupić - przekonuje Mateusz Załęski, sneakerhead i youtuber, w sieci znany jako Wujek Rada. 
Audio
  • Mateusz Załęski, czyli Wujek Rada, o customizacji obuwia (Pierwsze słyszę/Czwórka)
W Czwórce podpowiadamy, jak stworzyć niepowtarzalne obuwie sportowe (zdjęcie ilustracyjne)
W Czwórce podpowiadamy, jak stworzyć niepowtarzalne obuwie sportowe (zdjęcie ilustracyjne)Foto: seamind224/Shutterstock.com

Wujek Rada Wielką zbrodnią jest customizowanie butów historycznych. To nie jest mile widziane wśród sneakerheadów

- Customizacją butów zainteresowałem się po raz pierwszy, gdy nie było mnie stać na oryginalną kolorystykę. Kupiłem farby, pomalowałem buty, ale przy pierwszym wyjściu wszystko spadło - wspomina Mateusz Załęski w rozmowie z Kamilem Jasieńskim.

Dziś Wujek Rada ma już na koncie przeszło 40 projektów spersonalizowanych butów, i, jak tłumaczy, nie chodzi tu tylko o kolory. - Do butów można dodawać nowe elementy, a nawet składać je zupełnie na nowo - mówi Mateusz Załęski.

Posłuchaj też:
trampki sneakers kolory 1200x660.jpg
Sneakerhead. O unikalnych trampkach wie wszystko

A czy na customach można zarobić, jakich farb najlepiej używać oraz w jaki zaopatrzyć się sprzęt, aby móc buty "odtwarzać na nowo" - tego dowiecie się słuchając nagrania całej rozmowy.  

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Mateusz Załęski (sneakerhead i youtuber)

Data emisji: 8.05.2017

Godzina emisji: 8.07

jsz/kd

Mateusz Załęski, czyli Wujek Rada w Czwórce
Mateusz Załęski, czyli Wujek Rada w Czwórce
Czytaj także

Fanggotten. Filmy wrzuca także w plenerze

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2017 15:50
- Ciężko mi powiedzieć, czemu rzeczy, które mnie ukształtowały nagrywam w plenerze. W pokoju raczej "śmieszkuję" - mówił w Czwórce Adam Wawrzyński znany też jako Fanggotten. W rozmowie z Kamilem Jasieńskim opowiedział nie tylko, o czym jest jego kanał na YouTubie, ale także zdradził kilka sekretów funkcjonowania w sieci.   
rozwiń zwiń
Czytaj także

Internet bez obrażania i hejtu według Groovskiego

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2017 14:57
- Kiedyś prowadząc kanał na YouTubie trzeba było się starać. Autorzy mieli swoje treści. Na tym się nie zarabiało, a była to bardziej zajawka. Teraz to poszło w całkiem inną stronę, a na YouTubie można zarobić duże pieniądze - mówi w Czwórce YouTuber i vloger Paweł Murawski, znany także jako Groovski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kuba Klawiter: internet daje mi pełną wolność

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2017 13:09
Jak przyznał, internet to jego drugi dom. - Świetnie czuję się w sieci. To miejsce, w którym zacząłem tworzyć, bo szukałem alternatywy dla telewizji - wspominał Kuba Klawiter w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Paprodziad w świecie nowych technologii

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2017 18:47
Wokalista formacji Łąki Łan zdradził, jak bardzo nowe technologie wkradły się w jego życie. - Dużo korzystam z komputera. Zaprzyjaźniłem się z nim i wożę go ze sobą w wielkiej torbie - opowiadał w rozmowie z Czwórką Włodzimierz "Paprodziad" Dembowski.
rozwiń zwiń