X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Slot Art Festival. Utopijne miasto spotkań

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2017 12:26
- O Slocie myślimy jak o mieście, w którym są różne przestrzenie otwarte na wszystkich ludzi i na różnorodność - mówi w Czwórce Dorota Ogrodzka, organizatorka objętego Czwórkowym patronatem Slot Art Festivalu, który startuje w Lubiążu pod Wrocławiem już 4 lipca.
Audio
  • Slot Art Festival - święto twórczości i różnorodności (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Chór nieśpiewający. Slot Art Festival 2015
Chór nieśpiewający. Slot Art Festival 2015Foto: Maciej Kozubal/mat. pras./Slot Art Festival

Dorota Ogrodzka Slot to jest społeczność. Najbardziej cieszą mnie historie, gdy ktoś trafia na nasz festiwal i znajduje tu swoje miejsce

Na atrakcje Slot Art Festivalu składają się warsztaty, koncerty, wernisaże, spotkania - w sumie około 150 różnych wydarzeń. - Warsztaty to okazja, aby spróbować sił w czymś nowym albo doskonalić to, co się już robi - przekonuje Dorota Ogordzka. - Każdego roku zapraszamy wyjątkowych prowadzących. Są to osoby doświadczone, ale też ludzie, którzy od niedawna z pasją praktykują jakąś formę sztuki lub technikę rzemieślniczą - wyjaśnia zaproszona organizatorka. 

Slot Art Festival organizowany jest już od ponad dziesięciu lat, a każdego roku odwiedza go około siedmiu tysięcy osób. - Nie chcemy być hermetyczni. Z hipisowskiego ducha bierzemy pewien rodzaj umiłowania wolności. Nie chcemy też, żeby Slot był komercyjny, a kluczem festiwalu jest różnorodność - mówi Dorota Orgodzka.

Posłuchaj też:
lts fot. Alicja Szulc 1200x660.jpg
"Gest, ciało, głos". Życie jako performance

W tym roku na dużej scenie Slota usłyszymy m.in. Mikromusic, Grubsona, xxanaxx oraz formację Pablopavo i Ludziki. Jak organizuje się tak wielkie przedsięwzięcie, jak wygląda dobór artystów na nim występujących oraz w jakich przestrzeniach odbywa się Slot Art Festival - tego dowiecie się, słuchając nagrania całej audycji.

Więcej informacji o Slot Art Festivalu znajdziecie też w zakładce patronaty Czwórki <<<

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Dorota Ogrodzka (animatorka kultury, organizatorka Slot Art Festival)

Data emisji: 3.07.2017

Godzina emisji: 8.17

jsz/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gargamel kuratorem muzycznym. Z internetu do Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2017 16:09
- Muzycznie nie zamykam się w konkretnych gatunkach, aczkolwiek mam swoje preferencje - mówił Jakub Chuptyś, youtube'owej publiczności znany przede wszystkim jako Gargamel, który od 7 lipca w Czwórce będzie prowadził autorską audycję "Pogłos".
rozwiń zwiń

Czytaj także

T-Mobile Nowe Horyzonty. Kino, które jest odważne

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2017 16:54
Jak stwierdził w Czwórce Marcin Pieńkowski, nowy dyrektor artystyczny tego kultowego festiwalu filmowego - odwagę w kinie można bardzo różnie definiować. Czy pod jego kuratelą wydarzenie to przeżyje rewolucję?
rozwiń zwiń