Gargamel kuratorem muzycznym. Z internetu do Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2017 16:09
- Muzycznie nie zamykam się w konkretnych gatunkach, aczkolwiek mam swoje preferencje - mówił Jakub Chuptyś, youtube'owej publiczności znany przede wszystkim jako Gargamel, który od 7 lipca w Czwórce będzie prowadził autorską audycję "Pogłos".
Audio
  • Jakub Chuptyś o działalności w internecie, muzyce i nowej Czwórkowej audycji (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Jakub Chuptyś
Jakub Chuptyś Foto: Czwórka
Sprawdź też:
wakacje klapki walizka muszle 1200x660.jpg
Wakacje z Czwórką. Sprawdź naszą letnią ramówkę!

- W "Pogłosie" będę puszczał muzykę oraz opowiadał o moich inspiracjach i o wszystkim, co moja głowa wymyśli. Będę też zapraszał gości - zdradzał Jakub Chuptyś. - To będzie coś, czego w Polsce jeszcze nie ma. Świeże, pojawiające się rano w internecie utwory po południu będę grał na antenie - dodał rozmówca Kamila Jasieńskiego.

W "Pierwsze słyszę" Gargamel opowiadał też o swojej internetowej działalności, o tym, jak na YouTubie krytykuje szkodliwe aspekty pewnych zjawisk. Ostatni filmik w jego dorobku dotyczy pranksterów. - Ten film tworzył się w mojej głowie od grudnia zeszłego roku. Chciałem zrobić coś większego i ogarniającego całe zjawisko - tłumaczył Jakub Chuptyś.

Posłuchaj też:
gargamel insta 1200.jpg
Gargamel: mam obszerne poczucie humoru

Z jakimi reakcjami spotykają się tworzone przez niego filmiki oraz nad czym obecnie pracuje - tego dowiecie się z nagrania audycji, w której słuchaliśmy też selekcji muzycznej wybranej przez Jakuba Chuptysia.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Jakub Chuptyś znany też jako Gargamel (youtuber i prowadzący audycję "Pogłos")

Data emisji: 29.06.2017

Godzina emisji: 8.07

jsz/jp

Czytaj także

Społecznościówki a psyche. Które dołują najbardziej?

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2017 12:30
Brytyjskie Królewskie Stowarzyszenie do spraw Zdrowia Publicznego zajęło się związkami zdrowia psychicznego i platform społecznościowych. Który, według badaczy, serwis społecznościowy najgorzej wpływa na naszą psychikę?
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Brudny Henryk". Powrót PRL-u w uniwersalnym stylu retro

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2017 15:25
Konrad i Michał Domaszewscy to autorzy i twórcy "Brudnego Henryka", czyli internetowego serialu o policjancie z czasów PRL-u. - To trochę nostalgiczne kino. Pamiętamy tamte czasy, bo sami urodziliśmy się w latach 80., a dziś retro powraca nie tylko w muzyce, ale i w filmie - mówili w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Grupa Filmowa Darwin rozwija skrzydła

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2017 13:13
Ich kanał na Youtube ma 156 tysięcy subskrybentów i ponad 13 mln wyświetleń, twórcy doczekali się rzeszy fanów. Grupa Filmowa Darwin to najszybciej rosnąca "zrzutka" w historii Patronite.
rozwiń zwiń