wySTARTUPuj z Prahą! Jak znaleźć pieniądze na biznes?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2017 13:30
Filmowa inspiracja, poważna dawka wiedzy, a także obietnica nawiązania biznesowych znajomości - to wszystko czeka na uczestników spotkania "wySTARTUPuj z Prahą!", które 24 października odbędzie się w Warszawie.
Audio
  • O start-upach na warszawskiej Pradze (Pierwsze słyszę/Czwórka)
wySTARTUPuj z Prahą to cykl 6 tematycznych spotkań, podczas których eksperci  krok po kroku  pokażą, jak przejść od pomysłu na biznes do jego realizacji
"wySTARTUPuj z Prahą!" to cykl 6 tematycznych spotkań, podczas których eksperci – krok po kroku – pokażą, jak przejść od pomysłu na biznes do jego realizacjiFoto: Pixabay/dom.publiczna/Engin_Akyurt

Czytaj także
rodzina para dokumenty biznes 1200.jpg
Porażka w startupie. Jak jej uniknąć?

To nowy cykl organizowany przez warszawskie Kino Praha i Startup Academy, w ramach którego będzie można dowiedzieć się, jak zacząć realizować marzenie o własnym biznesie. Najbliższe spotkanie - 24 października - odbędzie się pod hasłem "Jak znaleźć hojne źródło finansowania" . - Porozmawiamy m.in. o tym, jak przekonać do siebie fundusze inwestycyjne. Jednym z gości będzie Marcin Kurek, który inwestuje razem z Robertem Lewandowskim, więc już wiadomo, że chodzi o duże pieniądze - opowiada współorganizatorka cyklu, Maja Matuszewska.

Uczestnicy spotkania zostaną także wprowadzeni w świat "crowdfundingu udziałowego". Na czym on polega? Kto i lie może na tym zarobić? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzący: Mateusz Kulik

Gość: Maja Matuszewska (Startup Academy)

Data emisji: 23.10.2017

Godzina emisji: 8.14

kul/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Niemapy" odkrywają tajemnice polskich miast

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2017 12:20
"Niemapa" to seria przewodników dla rodzin. - Często mijamy jakiś budynek kilkanaście razy w tygodniu i nawet na niego nie spojrzymy, choć wiąże się z nim niesamowita historia. "Niemapy" są po ty, by otworzyć oczy - opowiada Joanna Studzińska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kebson testuje kebaby. O sekretach arabskiego dania

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2017 11:20
- Dobry kebab to duży kebab. I ostry. A jego sekret tkwi w mięsie - mówi Adam Seliga, autor kanału "Kebson TV - testuje kebaby".
rozwiń zwiń