Pre-load Red Dead Redemption 2 już dostępny!

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2019 10:38
Zaczęło się! Wszyscy gracze, którzy złożyli przedpremierowe zamówienie na komputerową wersję Red Dead Redemption 2, mogą już pobrać pliki na swoje dyski twarde.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Studio R3/Shutterstock

Na oficjalnej stronie Rockstar Games pojawiła się informacja, że gracze już mogą pobierać pierwsze pliki dla zamówionej przez siebie kopii Red Dead Redemption 2. Pre-load dotyczy tylko osób, które zdecydowały się zamówić swoją wersję gry przed premierą. Do pobrania jest ponad 100GB danych, ale biorąc pod uwagę rozmach gry, nie powinno to nikogo dziwić. Reszta plików zostanie udostępniona w dniu premiery, a rozmiar wymaganej wolnej przestrzeni na dysku zostanie zwiększony do 150GB. Warto wspomnieć o tym, że wraz z premierą Red Dead Redemption 2 gracze mogą wybrać jedną z sześciu darmowych gier w pakiecie. Są to: GTA III, GTA: Vice City, GTA: San Andreas, Bully: Scholarship Edition, L.A. Noire: The Complete Edition i Max Payne 3: The Complete Edition. Nie zabraknie także licznych bonusów jeżeli chodzi o wyposażenie głównego bohatera - mapy skarbów, a także sztabek złota do wykorzystania w trybie online.

Po ponad roku od swojej premiery Red Dead Redemption 2 w końcu pojawi się na PC - 5 listopada na platformie Rockstar Games, natomiast na Steamie - w grudniu.

Dla niewtajemniczonych oficjalna informacja z encyklopedii gier: Red Dead Redemption 2 to trzecia część serii Red Dead, a zarazem prequel bestsellerowego Red Dead Redemption. W Red Dead Redemption 2 gracze trafiają na Dziki Zachód z 1899 roku, by w skórze Arthura Morgana stawić czoła problemom, jakie trapią gang Dutcha van der Lindego. Obok rozbudowanego trybu dla pojedynczego gracza istnieje równie złożony sieciowy moduł multiplayer.

Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Czytaj także

Pijesz herbatę ekspresową? Uważaj na plastikowe torebki

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2019 10:04
Kanadyjscy naukowcy odkryli, że jedna torebka herbaty zaparzona w temperaturze 95°C może wydzielić około 11 miliardów mikrocząsteczek plastiku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jedzeniowe" ratowanie świata w twoim smartfonie

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2019 12:53
- Przeciętny Polak marnuje rocznie 230 kilogramów żywności. Najczęściej wyrzucamy chleb, warzywa i owoce - mówi Karolina Woźniak z Too Good To Go, aplikacji, dzięki której zmarnujemy mniej, odbierzemy coś od kogoś, komu jest to już niepotrzebne.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak mikroplastik zabija nasze komórki

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2019 09:57
Znajdziemy go w wodzie, powietrzu i ziemi. Zjadamy go z rybami, owocami morza, solą morską, a nawet piwem czy miodem. Jak na nas wpływa?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ile wody zużywasz pod prysznicem? Szybkie odpowiedzi w małym gadżecie

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2019 12:21
Jakub Świerk, zwycięzca II edycji SingularityU Poland Global Impact Challenge 2019, swój wynalazek wymyślił pod prysznicem. Podobno tam właśnie powstają najgenialniejsze pomysły świata. 
rozwiń zwiń