"Cyberpunk 2077" przełożony... znowu

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2020 13:37
Jeszcze niedawno z radością informowaliśmy, że "Cyberpunk 2077" otrzymał status GOLD i płyta z pełną wersją gry trafiła do tłoczni. Deweloperzy wydłużyli także czas swojej pracy, aby przygotować właściwe poprawki na czas. Niestety, decyzją studia gra zaliczy kolejny poślizg.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: REDPIXEL.PL/Shutterstock.com

shutterstock The Sims 1200.jpg
"The Sims 4". Nadciąga "Śnieżna eskapada"

Informacja, która pojawiła się na Twitterze ponownie wywołała burzę w internecie. Jeszcze niedawno każdy zainteresowany "Cyberpunkiem" odliczał dni do premiery w swoim prywatnym kalendarzu.

Czytaj także:

Aktualnie rodzima produkcja stała się obiektem drwin oraz niesmacznych żartów, a wiadomość o przesunięciu premiery podzieliła graczy. Bardziej cierpliwa grupa uważa, że decyzja o przełożeniu premiery jest słuszna i dzięki temu zabiegowi twórcy będą w stanie lepiej dopracować swoją produkcję. Inni zaczęli anulować pre-ordery swoich kopii, tworzyć groteskowe memy oraz głosić teorie na temat złego stanu technicznego produkcji.

Posłuchaj także:

Mimo wcześniejszych zapewnień Adam Badowski oraz Marcin Iwański w swoim oświadczeniu ogłosili, że "Cyberpunk 2077" pojawi się dopiero 10 grudnia bieżącego roku. Na otarcie łez pozostał nam doskonały trailer z ubiegłego roku.

"Cyberpunk 2077" będzie dostępny dla PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz PC.

Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marek Kamiński: z survivalem w grze jest jak w życiu

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2020 13:34
Trwa moda na survival. Jednym z miłośników tego gatunku gier jest Marek Kamiński, podróżnik i polarnik, filozof oraz pisarz. - Gry pobudzają wyobraźnię, uczą poprzez zabawę - mówił w rozmowie z Jeffrejem. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Baldur's Gate 3". Co się zmieni w nowej części?

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2020 14:30
"Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę." - te słowa wypowiadane przez Piotra Fronczewskiego w roli lektora doskonale są znane są wszystkim miłośnikom gry "Baldur's Gate". W formie wczesnego dostępu po kilkunastu latach przerwy kultowa marka powraca w nowej odsłonie.
rozwiń zwiń