Nieprzeciętni 2019. Daria Ładocha: warto, by świat o nich usłyszał

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2019 14:21
W plebiscyncie "Nieprzeciętni 2019" jury wybrało 10 finalistów. - Chciałam znaleźć ludzi, których być może nikt nigdy nie dostrzegł - mówiła o swoim wyborze członkini Kapituły Daria Ładocha.
Audio
Daria Ładocha
Daria ŁadochaFoto: Bartek Kulita

nieprzecietni_1200.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Serwis specjalny - Nieprzeciętni 2019 >>>

Jak podkreślała ludzi nieprzeciętnych cechuje pasja, ogromne zaangażowanie, ale także "nierzadko absurdalność pomysłów, które mają". - Moje kryteria podczas podejmowania tej decyzji były dość dziwne, myślę, że nie do końca oczywiste. Natomiast bardzo chciałabym, by o ludziach, którzy pojawili się w tym plebiscycie, świat usłyszał. Bo naprawdę warto - mówiła aktorka.

Plebiscyt "Nieprzeciętni 2019" wystartował 21 marca. Projekt skierowany jest do ludzi osób, które na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą nieoczywiste rzeczy, przez co można określić ich "nieprzeciętnymi". Trwa kolejny etap, w którym dzięki Waszym głosom, spośród 10 finalistów, wybranych przez naszą Kapitułę, wybrany zostanie laureat, który otrzyma tytuł Nieprzeciętnego 2019 i cenne nagrody.

ZOBACZWIĘCEJ Regulamin "Nieprzeciętni 2019" >>>

***

Głosujcie na swoich kandydatów TU >>>

Macie czas do 9 czerwca. Wyniki głosowania i nazwisko zwycięzcy poznamy podczas Gali 18 czerwca.

kd/ac

Zobacz więcej na temat: Czwórka Nieprzeciętni 2019
Czytaj także

Dariusz Aksamit: nieprzeciętność sprawia, że świat idzie naprzód

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2019 16:01
- W szkole uczy się dzieci, by były grzeczne, posłuszne i skromne. Ale fatalnie jest, jeśli przez tę źle pojętą skromność rozumiemy niechwalenie się swoimi sukcesami - tłumaczył Dariusz Aksamit. - Dlatego, jeśli ktoś uważa, że jest nieprzeciętny, to powinien się zgłosić.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marta Zalewska ceni "nieprzeciętnych niechcący"

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2019 13:29
- Nieprzeciętnych ludzi jest sporo, tylko trzeba szerzej otworzyć oczy - mówi Marta Zalewska, zwyciężczyni konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno" oraz członkini kapituły jury plebiscytu "Nieprzeciętni 2019". - Ten plebiscyt jest wspaniały, bo nie ma w nim ograniczeń, każdy może być indywidualistą na dowolnym polu - dodaje. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Maciej Margas: ludzie nieprzeciętni zarażają innych pasją

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2019 13:58
- Człowiek nieprzeciętny to ktoś, kto ma pasję, i dzięki niej swój świat, do którego jest w stanie wciągnąć innych - tłumaczył Maciej Margas w Czwórce.
rozwiń zwiń