X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Kolejne zebranie w pracy - ważny czas czy jego strata?

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2019 08:34
Spotkania, zebrania, nasiadówki – większości z nas kojarzą się ze stratą czasu. Co mają powiedzieć ludzie, którzy mają codziennie spotkania w małej grupie, przynajmniej raz w tygodniu zebrania w większym zespole lub telekonferencje?
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: Photographee.eu/Shutterstock.com

"Spotkania: efektywnie spędzony czas czy stracone godziny?" – to tytuł badania przeprowadzonego przez firmę szkoleniowo-doradczą 4Results wśród kierowników i menedżerów z różnych branż. Co najbardziej kłuje ich w oczy? Jak zaangażować innych do aktywnego uczestnictwa? Co zrobić aby zebrania były celowe, służyły podejmowaniu decyzji, a nie autoprezentacji członków zespołu czy licytacji osiągnięć. A może zamiast zebrań kontaktować się mailowo lub poprzez internet, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na życie towarzyskie w zespole? O to zapytamy Kazimierza Żurka psycholog i badacza z firmy doradczo-szkoleniowej 4Results, współautora badań. 

***

Na audycję z cyklu "Strefa prywatna" we wtorek (24.09) od godz. 20.05 zaprasza Weronika Puszkar.

pj 

Zobacz więcej na temat: Czwórka praca
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Postój, zamiast siadać. "Siedzenie to nowe palenie"

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2019 13:08
- Coraz więcej naukowców bije na alarm byśmy byli świadomi skutków, które siedzenie wywołuje w naszym organizmie - w ciele i nastroju - mówi Justyna Jakubczyk, trenerka kompetencji miękkich. - Ruch to zdrowie, siedzenie zaś to wygoda, która nam to zdrowie niszczy - dodaje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy polscy pracodawcy są gotowi na zdalnych podwładnych?

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2019 17:30
Elastyczny czas pracy lub praca zdalna to bardzo atrakcyjne dla Polaków formy zatrudnienia. Nic dziwnego, że część z nas z zazdrością patrzy na Finów, którzy dzięki nowej ustawie będą mogli 20 godz. tygodniowo pracować tak, jak chcą. Czy u nas byłoby to możliwe?
rozwiń zwiń