X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Żolibuh - Warszawa w kwiatach

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2011 14:00
Grupa Kwiatuchi zaprasza do wspólnego wysadzania kwiatów.
Audio

"Żolibuh - Warszawa w kwiatach" to akcja, która ma zwrócić uwagę na potencjał otaczającej nas przestrzeni. Z pozoru niczyjej wręcz opuszczonej, pomijanej, którą przy wspólnym wkładzie możemy "zawłaszczyć", współkreować. Akcja ma iścić marzenie o mieście 2.0, o mieście w ruchu, permanentnie nieskończonym, w którym ludzie aktywnie tworzą jego kontent. Mieście na wzór serwisów społecznościowych, które cechuje otwartość na użytkownika, stwarzanie pretekstówdo współuczestnictwa. Serwisy społecznościowe jak i miasto bez tego ruchu tracą sens istnienia.

Właśnie jesteśmy po trzecim spotkaniu. To był najcięższy fragment Żolibuha, prace ziemne. Wyznaczyliśmy mąką rabaty, które zostały przekopane, okopane, przebrane z darni oraz okraszone nutą świeżej ziemi wzmocnionej ogrodowymi witaminami. Organizatorzy żywią nadzieję, że niezapominajki docenią te warunki i wiosną buhną kolorem.

W niedzielę, 25 września czwarte spotkanie, czyli wysadzanie. Przyjdź wysadzić Aleję Wojska Polskiego niezapominajkami. Start o godzinie 10 na rogu Alei Wojska Polskiego i Felińskiego. Będzie 3000 sadzonek niezapominajek do wysadzenia, będą łopatki, rękawiczki i doborowa ekipa Żoliubuhowa, która pomoże tym, których to będzie debiut w pracach ogrodniczych. O formę i kondycję zadbają kuchnie z Żywiciela oraz Kawalerki, które przygotują dla uczestników akcji posiłki.


Dopisek "Warszawa w Kwiatach", to nawiązanie do pomysłu prezydenta Starzyńskiego, który przez obywatelską dbałość o zieleń nie tylko tę na swoich balkonach ale i tę rosnącą w przestrzeni miejskiej chciał podnosić jakość życia mieszkańców ówczesnej Warszawy. Uczestnictwo wprojekcie mieszkańców, być może ziści pomysły prezydenta i uruchomi, zachęci do bardziejtwórczego wykorzystywania przestrzeni publicznej, a nie redukowanie jej tylko do roli logistyki.

O Kwiatuchah: Duet artystyczny, specjalizujący się w działaniach w przestrzeni publicznej.Kładący nacisk na współpracę, partycypację, ponowne przetwarzanie jak i działania efemeryczne.

Impreza pod patronatem "Czwórki"!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Nowy Świat" w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2011 18:00
Koncert w "Ministerstwie Dźwięku" odbył się w sobotę 17 września po godzinie 18.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nowy Świat" zagrał w Czwórce (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2011 08:40
Koncert w "Ministerstwie Dźwięku" odbył się w sobotę po godzinie 18.00.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Klasyka polskiego kina – KONKURS ZAKOŃCZONY

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2011 13:07
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co ma jajo do wiatraka?

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2011 10:36
Odpowiedź przyniesie weekend. Wystarczy wybrać się na rondo Wiatraczna w Warszawie
rozwiń zwiń