X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Nauka języka angielskiego - kiedy zacząć?

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2019 23:57
Wraz z początkiem roku szkolnego rodzice niekiedy gubią się w gąszczu coraz to nowych kursów i lekcji dla swoich dzieci. Jak wybrać zajęcia dodatkowe dla dziecka by przyniosły jak najwięcej korzyści? Jak skutecznie uczyć języka obcego?
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Goście "Strefy rodzica":

Łukasz Knap - nauczyciel angielskiego, latem pracuje z dziećmi (5-12), w ciągu roku szkolnego z młodzieżą (12-100), a przez cały rok szkoli nauczycieli z wykorzystania technologii edukacyjnych. Na stałe współpracuje ze szkoła językową British School Wawer oraz Liceum i Ośrodkiem Socjoterapii na Mokotowie. 

Natalia Biernacka - pedagog, lektor języka angielskiego i metodyk. Właściciel szkoły językowej Rudi Rood’s English School z oddziałami w Kamionce Wielkiej i Ptaszkowej, skierowanej do dzieci w każdym wieku - od niemowlaka do ósmoklasisty. Autorka słownika dla mam mówiących do dzieci po angielsku: Mummy’s First Aid. 

Ada Chmielewska – psycholog i lektor języka angielskiego dla dzieci z międzynarodowym doświadczeniem (Chiny, Indonezja, Wielka Brytania). Prowadzi działającą w Warszawie szkołę językową speak:art., która zajmuje się organizacją zajęć z angielskiego i hiszpańskiego w przedszkolach niepublicznych oraz indywidualnych kursów językowych na najwyższym poziomie.

Rozmawiał Mikołaj Foks

Data emisji: 06.09.2019

Więcej audycji z cyklu Strefa Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom

Zobacz także

Czytaj także

Improwizacja dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2019 23:57
Nauka improwizacji pomaga w aktywnym słuchaniu, komunikacji, uczy, jak być otwartym na pomysły, szybko reagować, używać wyobraźni, współpracować, używać właściwie swoich emocji, angażować się. Wszystkie te umiejętności są niezbędne do właściwego komunikowania się z innymi. I z samym sobą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Całodobowy żłobek?

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 23:57
Wychodząc naprzeciw współczesnym wymaganiom, w dużych miastach powstają żłobki i przedszkola otwarte 24h na dobę. Przechowalnia, luksusowy hotel a może dom dziecka?
rozwiń zwiń