X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wypoczynek w czasie ferii

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2021 23:55
W całej Polsce od kilku dni trwają ferie zimowe. W połączeniu z przerwą świąteczną to niemal miesiąc przerwy od zajęć szkolnych, prowadzonych od wielu tygodni online.
Dzieci ze Szkoły Podstawowej numer 29 w Lublinie podczas zajęć w ramach akcji Ferie w mieście,
Dzieci ze Szkoły Podstawowej numer 29 w Lublinie podczas zajęć w ramach akcji "Ferie w mieście",Foto: PAP/Wojtek Jargiło

O tym, czy i do czego taka przerwa w lekcjach w środku roku jest potrzebna, a także jak ją sensownie spożytkować, albo... przeleniuchować, rozmawiają goście Strefy Rodzica:

Alicja Ziarnik - pedagożka i doradczyni metodyczna do spraw pomocy psychologiczno-pedagogicznej, oraz

Anna Niziołek - psychoterapeutka oraz psycholożka z LO im. Miguela de Cervantesa w Warszawie.

Posłuchaj
118:42 Dzieci_AAC 2021_01_07-21-00-40_SRS_HAG_.mp3 07.01.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica) 

Zaprasza Katarzyna Hagmajer-Kwiatek

Data emisji: 07.01.2021

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Wyzwania edukacji zdalnej

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 23:55
W "Stefie Rodzica" rozmawiamy o tematach szkolnych i szerzej o edukacji - jaka jest, jak powinna się zmieniać, co poprawić mogą nauczyciele i jak inspirować dzieci mogą rodzice.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kanon lektur szkolnych

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2020 23:55
Lista lektur szkolnych budzi żywe dyskusje za każdym razem, gdy proponowane są jakiekolwiek jej zmiany. Ile klasyków a ile twórców współczesnych? Żywy język czy kamienie milowe literatury? Spory o listę lektur to także dyskusja o kształcie edukacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wolontariat szkolny

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2020 23:55
Aktywność wolontariacka uczy młodych ludzi szacunku dla innych, bezinteresownej pomocy, kultywowania wartości służących integralnemu rozwojowi człowieka oraz usprawniających funkcjonowanie całego społeczeństwa.
rozwiń zwiń