!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Branża hotelarska a pandemia

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2021 23:55
Wracają do działalności hotele, będą otwarte również dla rodzin z dziećmi. Czy przyjazd do nich jest bezpieczny? Czy są w stanie zachować reżim sanitarny? 
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Porozmawiamy też o tym, w jaki sposób hotele odpowiadają na obecne zapotrzebowanie klienta i jak się dostosowują do panujących warunków. Jak ważne jest organizowanie osobnej aktywności dla dzieci, a osobnej dla rodziców, a także, jak istotne jest zapewnienie klientowi poczucia dobrostanu i odpowiedź na indywidualne potrzeby klienta.

W jakiej kondycji jest branża hotelarska? Czy rynek zmienił się na tyle, że już możemy nie wrócić do sytuacji sprzed pandemii?

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Maciej Straus - przedsiębiorca z branży turystycznej, analityk hotelowy, wykładowca akademicki.

Posłuchaj

118:17 Dzieci_AAC 2021_02_22-21-00-13_SR_PER_.mp3 22.02.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)

Audycję przygotował i prowadził Marcin Perfuński

Data emisji: 22.02.2021

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także
Czytaj także

Jak przeciwdziałać wykluczeniom w edukacji?

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2021 23:55
Równość szans edukacyjnych - zdefiniowana nie tylko jako dostęp do zasobów, ale przede wszystkim jako wsparcie adekwatne do indywidualnych potrzeb  to cecha dojrzałych społeczeństw, bo może ją zagwarantować jedynie wysokiej jakości, publiczny, bezpłatny system oświaty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Randkowanie w małżeństwie

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2021 23:57
Czy walentynki mogą być tylko raz w roku? Randkować można zawsze, a w małżeństwie jest to tyle łatwiejsze, że jesteśmy zwykle blisko siebie. Nie ogranicza nas czas czy miejsce. Wystarczy chcieć i.. włożyć odrobinę wysiłku w organizację tego wydarzenia.
rozwiń zwiń