X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Czy na morzu pada śnieg?

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2021 07:00
Nawet zimą warto wybrać się czasem na morską wyprawę. Chłodno i wieje wiatr, ale to przecież zdrowo. Poza tym nie spędza się czasu w tłumie i można podziwiać niecodzienne zimowe widoki za burtą swojej żaglówki.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

O tym co się dzieje zimą na morzu, czy na morzu pada śnieg, jak wyglądają zimowe sztormy oraz na wiele wiele inny pytań szukaliśmy odpowiedzi w towarzystwie Filipa i Leopolda oraz naszych radiowych żeglarskich ekspertów - rodziny Jakubczaków - autorów audycji "Rodzina pod żaglami".


Posłuchaj
54:58 Dzieci_AAC 2021_01_25-17-58-42 (1) (1).mp3 Czy na morzu pada śnieg? (Podwieczorek z Filipem i Leopoldem/Polskie Radio Dzieciom)_25.01.2021.

 

Audycja "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" od poniedziałku do piątku od 18.00 do 19.00.
Prowadzi: Janusz Zadura
Gość: rodzina Jakubczaków
Data emisji: 25.01.2021
Godz. emisji: 18.00.

Polskie Radio Dzieciom jest cyfrową oraz internetową, całodobową stacją radiową dla dzieci i ich rodziców. Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorami audycje poradnicze, audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

jo

Zobacz także

Czytaj także

Czego uczy żeglarstwo?

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2020 17:58
Rodzina pod żaglami mieszka na jachcie od czterech lat. Razem z rodzicami po morzach i oceanach pływa też ich 13- letnia córka Kalina. W dzisiejszej audycji jej autorzy opowiedzieli czy żeglarstwo jest dla wszystkich i czy w podróży dookoła świata można być szczęśliwym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy żeglarze mają przyjaciół?

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2020 11:00
Ci, którzy większość życia spędzają na morzu, dawne życie zostawiają za sobą, więc i starzy przyjaciele są daleko. Życie w podróży to też częsta konieczność spotykania nieznajomych. Oczywiście fajnie jest poznawać nowych ludzi i często okazuje się, że to właśnie na morzu szybciej znajdziemy przyjaciół niż na lądzie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bieszczady! Tarnica, Szeroki Wierch, Przysłup Caryński...

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2020 08:00
Góry, lasy i całkiem sporo zwierząt, a wśród nich wilki i niedźwiedzie... więc może by tak rzucić wszystko i pojechać w końcu w te Bieszczady? Tarnica, Szeroki Wierch, Przysłup Caryński... kto nie miał takich marzeń! Czasem nawet myślą o tym radiowe zwierzaki. Lew i Królik tak za tymi górami zatęsknili, że do bieszczadzkiej rozmowy zaprosili podróżniczkę Zofię Nowaczyk.
rozwiń zwiń