X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zanzibar. Prawie o końcu świata

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2021 19:19
Tytułu audycji nie trzeba się bać. Po prostu Filip i Leopold postanowili, dzięki radiu, wybrać się tak daleko, że chyba rzeczywiście chcą rozmawiać o samiuśkim końcu świata! Jak powiedział Filip, ma to być o nie-Polsce i o "bardzo daleko".
Zanzibar
ZanzibarFoto: Travel Photo Zofija

Do rozmowy o Zanzibarze - wyspie na Oceanie Indyjskim, należącej do Tanzanii pełnej białych plaży i szmaragdowego morza, zaprosili fotografkę Zofię Nowaczyk.

Posłuchaj
59:25 2021_02_09 17_59_53_RadioDzieciom_Podwieczorek.mp3 Prawie o końcu świata. Podwieczorek z Filipem i Leopoldem 9 lutego godz. 18:00

 

Zanzibar Zanzibar

Posłuchajcie opowieści o rajskiej wyspie, na której zdarza się, że woda w oceanie jest gorąca! Jak to się dzieje? Czym są przypływy i odpływy? Warto posłuchać tej i innych historii.

Audycja "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" od poniedziałku do piątku od 18.00 do 19.00.
Prowadzi: Janusz Zadura
Gość: Zofia Nowaczyk
Data emisji: 9.02.2021
Godz. emisji: 18.00.

Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!

Zobacz także

Czytaj także

Zanzibar - tropikalna wyspa

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2020 22:31
Piękna wyspa na Oceanie Indyjskim ma fascynującą historię i niezwykłą kulturę. Ale czy bezpiecznie jest tam jechać z dzieckiem?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poznajemy kontynenty: Azja

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2021 12:00
Podróżować na te chwilę nie powinniśmy, ale to nie przeszkodzi nam w poznawaniu innych kultur. Słuchając audycji "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" w której gośćmi byli autorzy bloga "RobiMy podróże na dwóch nogach i czterech kołach", Goha i Kamil, dowiemy się co warto zobaczyć w Azji, jakie państwo zrobiło na naszych gościach największe wrażenie, i o czym musimy wiedzieć jeśli kiedyś będziemy chcieli podróżować do Azji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy na morzu pada śnieg?

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2021 07:00
Nawet zimą warto wybrać się czasem na morską wyprawę. Chłodno i wieje wiatr, ale to przecież zdrowo. Poza tym nie spędza się czasu w tłumie i można podziwiać niecodzienne zimowe widoki za burtą swojej żaglówki.
rozwiń zwiń