Polskie Radio Dzieciom

Zobacz wywiady z Carlą Fernandes. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 00:01
Magda Bereda, 4 Dreamers czy Ala i Ola Tracz to tylko 4 z 10 gwiazd, które uczestniczą w akcji "Zimowe wywiady z gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom". Na portalu Polskiego Radia, w mediach społecznościowych i w audycjach całodobowego Polskiego Radia Dzieciom, gwiazdy opowiadają o tym jak spędzają czas wolny i naprowadzają na trop swojej ulubionej bajki.
Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom w towarzystwie Carli Fernandes. 8 stycznia 2021
"Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom" w towarzystwie Carli Fernandes. 8 stycznia 2021Foto: PR

Cyfrowa stacja Polskiego Radia nadająca dla dzieci i ich rodziców, przygotowała wyjątkowe spotkania z gwiazdami, ulubieńcami najmłodszych słuchaczy. Zapraszamy do oglądania wyjątkowych wywiadów z Carlą Fernandes - młodą wokalistką, która podbiła serca Polaków. 

Zobacz wywiad z Carlą Fernandes.

Zobacz zabawę w "szybkie strzały" z udziałem Carli Fernandes.

Carla Fernandes swoją oryginalną urodę i niezwykły głos, zawdzięcza hiszpańsko-portugalsko-polskim korzeniom. Urodzona w Londynie, wychowana w Polsce, Carla tworzy i wykonuje popowe utwory z elementami latino. Na swoim koncie ma już sześć singli, w tym autorske – "Por Qué", nagrany ze światowej sławy hiszpańskim raperem Maikelem Delacalle oraz "Entera", który powstał we współpracy z amerykańskim piosenkarzem i autorem tekstów Mattem Hunterem. 1 Stycznia na platformach streamingowych swoją premierę miał najnowszy singiel Carli Fernandes "Sweatpants".

Jaką bajkę opowiedziała Carla Fernandes?


-->> Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

 

Zobacz więcej na temat: Ferie zimowe W POLSKIM RADIU
Zobacz także
Czytaj także

Ferie zimowe z Polskim Radiem. Propozycje dla dzieci i rodziców

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2021 20:00
Ferie zimowe 2021 są inne niż wszystkie ze względu na obowiązujące obostrzenia. Polskie Radio, uwzględniając oczekiwania swoich słuchaczy, przygotowało na czas przerwy od nauki bogatą ofertę skierowaną zarówno do dzieci, jak i do rodziców. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Zimowe rozmowy z gwiazdami". Ala i Ola Tracz. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2021 23:00
Tej zimy zaprosiliśmy naszych młodych słuchaczy na spotkania z gwiazdami, ulubieńcami dzieci. Na stronie internetowej Polskiego Radia Dzieciom oglądać można wywiady z artystami tj.  Ala i Ola Tracz, Michał Kaczmarek, Magda Bereda, AniKa Dąbrowska, Carla Fernandes, 4 Dreamers, Natalia Sisik, Czarek Czaruje, Siostry Szlachta i Kinga Sawczuk. Cykl 10 spotkań rozpoczynamy w towarzystwie wokalistek Ali i Oli Tracz. Jak siostry przygotowują się do swoich występów na scenie? Jakie są ich pozamuzyczne pasje i jakie są ich największe osiągnięcia? 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wyjątkowe wywiady z Michałem Kaczmarkiem. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2021 09:55
"Ferie z gwiazdami" to propozycja Polskiego Radia Dzieciom na najbliższe dwa tygodnie ferii zimowych. Jak spędzają je gwiazdy? Co lubią robić w wolnych chwilach i jaką bajkę opowiedzą dzieciom? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą artyści, m.in. Michał Kaczmarek, Magda Bereda i Kinga Sawczuk. Każdego dnia królować będzie inna gwiazda. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zobacz wywiady z Magdą Beredą. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2021 08:00
Wywiady, bajki opowiadane dzieciom i szybkie pytania i odpowiedzi to aktywności jakie Polskie Radio Dzieciom zaplanowało dla najmłodszych słuchaczy na czas ferii zimowych. Jak gwiazdy spędzają ten wyjątkowy czas? Każdego dnia na antenie tej cyfrowej stacji oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych królowała inna gwiazda. Zaprasza Magda Bereda.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zobacz wywiady z AniKą Dąbrowską. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2021 08:00
"Jaka to bajka", to jedna z zabaw zaproponowanych przez całodobowe Polskie Radio Dzieciom w ramach akcji "Zimowe rozmowy z gwiazdami". Cyfrowa stacja Polskiego Radia nadająca dla dzieci i ich rodziców przygotowała wyjątkowe spotkania z gwiazdami, ulubieńcami najmłodszych słuchaczy. Dziś króluje AniKa Dąbrowska.
rozwiń zwiń