X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zobacz wywiady z Carlą Fernandes. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 00:01
Magda Bereda, 4 Dreamers czy Ala i Ola Tracz to tylko 4 z 10 gwiazd, które uczestniczą w akcji "Ferie z gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom". Na portalu Polskiego Radia, w mediach społecznościowych i w audycjach całodobowego Polskiego Radia Dzieciom, od 4 do 15 stycznia, gwiazdy opowiadają o tym jak spędzają ferie i naprowadzają na trop swojej ulubionej bajki. Odgadnięcie tytułu to zadanie słuchaczy. W zabawie cyfrowego Polskiego Radia Dzieciom przewidziano specjalne nagrody! W poniedziałek królować będzie 4 Dreams.
Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom w towarzystwie Carli Fernandes. 8 stycznia 2021
"Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom" w towarzystwie Carli Fernandes. 8 stycznia 2021Foto: PR

Trwają ferie zimowe, a wraz z nimi wspaniałe 10 dni spotkań z gwiazdami, ulubieńcami naszych młodych słuchaczy. Na czas wolny od zajęć lekcyjnych, cyfrowa stacja Polskiego Radia nadająca dla dzieci i ich rodziców przygotowała wyjątkowe spotkania z gwiazdami, ulubieńcami najmłodszych słuchaczy. W piątek królowała Carla Fernandes - młoda wokalistka, która podbiła serca Polaków. 

Zobacz wywiad z Carlą Fernandes.

Na "Ferie z gwiazdami" w Polskim Radiu Dzieciom zapraszamy codziennie o 8.00, 10.00 i 15.00. Na Portalu Polskiego Radia (polskieradio.plpolskieradiodzieciom.pl i ferie.polskieradio.pl) oraz w mediach społecznościowych Polskiego Radia Dzieciom. Dalszą część wywiadów usłyszeć można o 9.40, 10.50 i 16.40 w audycjach Polskiego Radia Dzieciom.

Prezentujemy zabawę w "szybkie strzały" z udziałem Carli Fernandes.

Carla Fernandes swoją oryginalną urodę i niezwykły głos, zawdzięcza hiszpańsko-portugalsko-polskim korzeniom. Urodzona w Londynie, wychowana w Polsce, Carla tworzy i wykonuje popowe utwory z elementami latino. Na swoim koncie ma już sześć singli, w tym autorske – "Por Qué", nagrany ze światowej sławy hiszpańskim raperem Maikelem Delacalle oraz "Entera", który powstał we współpracy z amerykańskim piosenkarzem i autorem tekstów Mattem Hunterem. 1 Stycznia na platformach streamingowych swoją premierę miał najnowszy singiel Carli Fernandes "Sweatpants".

Jaką bajkę opowiedziała Carla Fernandes?


Spędź "Ferie z gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom". Wśród zaproszonych gwiazd Ala i Ola Tracz, Michał Kaczmarek, Magda Bereda, Anika Dąbrowska, Carla Fernandes, 4 Dreamers, Natalia Sisik, Czarek Czaruje, Siostry Szlachta i Kinga Sawczuk. Zapraszamy!
W poniedziałek 11 stycznia od godz. 8.00, zapraszamy na spotkanie z 4 Dreams.


Ferie 1200x660_3.jpg
Nowy serwis specjalny Polskiego Radia
 

Dla wszystkich, którzy lubią się bawić na sportowo, stacja przygotowała "Poranną gimnastykę". Przez dwa tygodnie ferii w "Poranku w Polskim Radiu Dzieciom" o godz. 7:30 będziemy się gimnastykować i rozgrzewać nasze ciało. Trening prowadzony będzie przez radiowego trenera Zbyszka Kozłowskiego wraz z towarzyszącym mu sportowcem Piotrem Safrończykiem z Klubu Sportowego Mako, który udzieli słuchaczom wszelkich wskazówek podczas ćwiczeń. Pan Piotr fascynuje się szeroko pojętą kulturą fizyczną więc spotkania z nim będą nie lada wyzwaniem dla dzieci ćwiczących w zaciszu swoich domów. 


Ala i Ola Tracz_1200 gal.jpg
Ala i Ola Tracz na start "Ferii z gwiazdami"

Zagraj z nami w planszówki 

Wszyscy fani gier planszowych znajdą w te ferie ciekawe audycje przygotowane specjalnie dla nich. Jeszcze więcej gier, zabaw i pomysłów na spędzanie ferii w domu w rodzinnym gronie w rozszerzonej wersji audycji "zGRAjmy się". Już nie tylko w środy o 15:30, ale na czas ferii od poniedziałku do piątku "zGRAjmy się" w "Popołudniku w Polskim Radiu Dzieciom" o godz. 15:15.
Zaprasza Patryk Bartoszewski.  

bereda 1200.jpg
Zobacz wywiady z Magdą Beredą. WIDEO

Od poniedziałku do piątku w "Porankach" (7.00 – 10.00) i "Popołudnikach" (15.00-17.00) stacja przygotowała przegląd wydarzeń, warsztatów i propozycji wszelkich aktywności przygotowanych dla dzieci na czas ferii w poszczególnych województwach. 

Jak zorganizować dziecku ferie wypełnione interesującymi aktywnościami oraz jak zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci? O tym usłyszeć będzie można w audycji "Strefa rodzica". 

Nie tylko w Polskim Radiu Dzieciom 

Uwielbiani przez dzieci bohaterowie Polskiego Radia Dzieciom pojawią się w czasie ferii w Programie I Polskiego Radia. Tuż po 11:00 w "Czterech Porach Roku“ będzie można zgadywać razem z Filipem i Leopoldem, Misiem Michasiem, Smokiem Adasiem, Kulfonem i Moniką, Myszką Felą i Magistrem Sprężynką o jakim zwierzaku będą opowiadać.

Bohaterowie i prowadzący znani z naszej anteny opanowują również przez 2 tygodnie antenę Trójki. Codziennie od 12:00 do 14:00 będą współprowadzącymi audycję. Posłuchać będzie można Filipa i Leopolda, Pascala Kaczorowskiego, Leszka i Misia Michasia, Myszkę Felę, Kulfona i Monikę i wielu innych. Będą rozmowy z dziećmi, zabawy, nagrody, będzie można wysłuchać słuchowisk Polskiego Radia Dzieciom. ("Przygoda Wielka Rysia Pędzelka" i "Przygoda Niepyłki i Apolinki"). 

Baw się z nami! Ferie z Polskim Radiem Dzieciom od 4 do 17 stycznia 2020. Nie może Was zabraknąć!

-->> Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

 

Zobacz więcej na temat: Ferie zimowe W POLSKIM RADIU
Zobacz także

Czytaj także

Ferie zimowe z Polskim Radiem. Propozycje dla dzieci i rodziców

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2021 20:00
Ferie zimowe 2021 są inne niż wszystkie ze względu na obowiązujące obostrzenia. Polskie Radio, uwzględniając oczekiwania swoich słuchaczy, przygotowało na czas przerwy od nauki bogatą ofertę skierowaną zarówno do dzieci, jak i do rodziców. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ruszyły "Ferie z gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom". Wywiady z Alą i Olą Tracz

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2021 13:00
Rozpoczęły się ferie zimowe, a wraz z nimi wspaniałe 10 dni spotkań z gwiazdami, ulubieńcami naszych młodych słuchaczy. Każdego dnia będzie królowała inna gwiazda. Niezwykły czas ferii, rozpoczynamy w towarzystwie wokalistek Ali i Oli Tracz. Jak siostry przygotowują się do swoich występów na scenie? Jakie są ich pozamuzyczne pasje i jakie są ich największe osiągnięcia? Jaką bajkę opowiedziały siostry?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trwają "Ferie z gwiazdami". W Polskim Radiu Dzieciom Michał Kaczmarek

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2021 09:55
"Ferie z gwiazdami" to propozycja Polskiego Radia Dzieciom na najbliższe dwa tygodnie ferii zimowych. Jak spędzają je gwiazdy? Co lubią robić w wolnych chwilach i jaką bajkę opowiedzą dzieciom? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą artyści, m.in. Michał Kaczmarek, Magda Bereda i Kinga Sawczuk. Każdego dnia królować będzie inna gwiazda. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zobacz wywiady z Magdą Beredą. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2021 08:00
Wywiady, bajki opowiadane dzieciom i szybkie pytania i odpowiedzi to aktywności jakie Polskie Radio Dzieciom zaplanowało dla najmłodszych słuchaczy na czas ferii zimowych. Jak gwiazdy spędzają ten wyjątkowy czas? Każdego dnia na antenie tej cyfrowej stacji oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych będzie królowała inna gwiazda. 6 stycznia, do wspólnie spędzonego dnia, zaprosiła Magda Bereda. W poniedziałek 11 stycznia od godz. 8.00, zapraszamy na spotkanie z 4 Dreams.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zobacz wywiady z AniKą Dąbrowską. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2021 00:13
"Jaka to bajka", to jedna z zabaw zaproponowanych przez całodobowe Polskie Radio Dzieciom w ramach akcji "Ferie z gwiazdami". Na czas wolny od zajęć lekcyjnych, cyfrowa stacja Polskiego Radia nadająca dla dzieci i ich rodziców przygotowała wyjątkowe spotkania z gwiazdami, ulubieńcami najmłodszych słuchaczy. Dziś króluje AniKa Dąbrowska.
rozwiń zwiń