Polskie Radio Dzieciom

Siostry Szlachta w Polskim Radiu Dzieciom. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2021 00:01
W cyklu "Zimowe rozmowy w Polskim Radiu Dzieciom" zaproszeni goście opowiadali o tym co lubią, jakie są ich plany i marzenia, a tak ze jakie były początki ich kariery. Siostry Szlachta opowiedziały także swoją ulubioną bajkę. Zapraszamy!
Siostry Szlachta podczas Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom. 14 stycznia 2021.
Siostry Szlachta podczas "Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom". 14 stycznia 2021.Foto: PR

Polskie Radio Dzieciom – całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców, zaprasza na "Zimowe rozmowy z gwiazdami".  Co gwiazdy lubią robić w wolnych chwilach? Co robią, by się nie nudzić? O czym marzą i jak przygotowują się do występów? Na te i wiele innych pytań odpowiadają Ala i Ola Tracz, Michał Kaczmarek, Magda Bereda, AniKa Dąbrowska, Carla Fernandes, 4 Dreamers, Natalia Sisik, Czarek Czaruje, Siostry Szlachta i Kinga Sawczuk. Każdego dnia słuchacze mają szansę również wygrać nagrodę specjalnie przygotowaną przez gwiazdę!

Dziś do wspólnej zabawy zapraszają Siostry Szlachta. Zobacz wideo.


Zabawa w "szybkie strzały"


Jak Siostry Szlachta przygotowują się do swoich występów na scenie? Jakie są ich pozamuzyczne pasje i jakie są ich największe osiągnięcia? Zapraszamy do oglądania filmików.

Posłuchaj bajkę opowiedzianą przez Siostry Szlachta.

-->> Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

jo

 

Zobacz więcej na temat: Ferie zimowe dzieci czas wolny
Zobacz także
Czytaj także

Majsterkowanie i inne aktywności z dzieckiem

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2020 17:55
Majsterkowanie jako forma kreatywnego spędzenia czasu i sposób na naukę powraca do łask. Rozwija nie tylko motorykę małą dziecka, ale także jego kompetencje i umiejętności psychofizyczne. Dużo dobrego kryje się pod tym hasłem. Co zatem można zmajsterkować, jak to zrobić i gdzie? O tym w bieżącym wydaniu audycji „Strefa rodzica”, którą poprowadził Mikołaj Foks.  
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ferie zimowe z Polskim Radiem. Bogata oferta dla dzieci i rodziców

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2021 07:53
Zamiast szaleństwa na stoku, domowe zacisze - w tym roku zimowe ferie będą inne niż zwykle, z powodu pandemii koronawirusa. Dlatego Polskie Radio przygotowało na ten czas ferii ofertę familijną, która jest skierowana do dzieci i ich opiekunów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zobacz wywiady z Natalią Sisik. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2021 09:59
Zapraszamy na spotkania z młodymi artystami, ulubieńcami najmłodszych słuchaczy Polskiego Radia. Magda Bereda, Michał Kaczmarek, Ala i Ola Tracz, to tylko 4 z 10 artystów, którzy umilają czas dzieciom opowiadając ulubione bajki. Dziś do wspólnej zabawy zaprasza Natalia Sisik.
rozwiń zwiń