Polskie Radio Dzieciom

Misia i Smoka poszukiwania Dziadka Ignacego

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2024 15:28
Smok jest cierpliwy, ale po długim czekaniu na Misia coraz bardziej się denerwuje. Co zatrzymało Michasia? Dlaczego nie ma go w umówionym miejscu? Może coś się stało... Ale kiedy spóźnialski Miś pojawia się w końcu okazuje się, że Dziadek Ignacy zniknął. Trzeba będzie go jak najszybciej odnaleźć...
Las to dobre miejsce aby się schować. Gdzie jest Dziadek Ignacy?
Las to dobre miejsce aby się schować. Gdzie jest Dziadek Ignacy?Foto: Shutterstock/Piotr Krzeslak

Miś i Smok zaczynają poszukiwania. Udają się do chatki Dziadka, pukają, wołają, ale odpowiada im tylko cisza i dźwięki lasu. Dokąd mógł pójść Dziadek i dlaczego nie zostawi im żadnej wiadomości? Czy to możliwe, że ani wczoraj, ani przedwczoraj nie pojawić się w swoim domu?

Po tym jak Michaś i Adaś sprawdzili kurnik i zapytali sąsiada - pana Józefa, wciąż nie udaje się odnaleźć Dziadka Ignacego. Jeśli jesteście ciekawi, jak przebiegały dalsze poszukiwania i czy przyniosły dobre rezultaty?

Zapraszamy do wysłuchania "Współpracowni Misia Michasia i Smoka Adasia" w Polskim Radiu Dzieciom:

Posłuchaj
60:03 [DAB]Dzieciom (PCM) 4 czerwiec 2024 18_00_06.mp3 Miś i Smok na tropie nowej przygody

 

 

Audycja: Współpracownia Misia Michasia i Smoka Adasia
Prowadzą: Leszek Filipowicz i Wojciech Słupiński.
Data emisji: 4.06.2024
Godzina emisji: 18.00

Współpracownia Misia Michasia i Smoka Adasia: Miś Michaś i smok Adaś zapraszają na nowy cykl audycji dla dzieci w Polskim Radiu Dzieciom. Otwieramy drzwi do współpracowni Misia Michasia i Smoka Adasia!

Podczas każdego spotkania nasi bohaterowie, ulubieńcy słuchaczy PRD, rozwiązywać będą różne zasłyszane "dorosłe" problemy. Jakie? Przekonajcie się sami!
Zapraszamy do słuchania "Współpracowni Misia Michasia i smoka Adasia", we wtorki i piątki w godz. 18.00 - 19.00 tylko w Polskim Radiu Dzieciom.

Zobacz także
Czytaj także

Pójść za ciosem i wyłożyć karty na stół. Miś Michaś i Smok Adaś w obliczu przenośni

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2022 10:10
Miś Michaś i smok Adaś wyjeżdżają na wakacje nad jezioro, a to oznacza, że muszą się spakować. Czy na pewno wszystko zabrali? Przekonacie się słuchając audycji Współpracownia Misia Michasia i Smoka Adasia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Postanowienia noworoczne Misia Michasia i Smoka Adasia

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2024 21:49
Początek nowego roku, to dla wielu osób okazja do podjęcia próby zmiany w swoim życiu na lepsze. Najczęściej postanowienia wiążą się z podsumowaniem poprzedniego roku i zmianami w roku kolejnym. Wraz z Nowym Rokiem możemy udoskonalić się w jakiejś dziedzinie lub nauczyć się czegoś nowego. Noworoczne postanowienia motywują nas więc do działania. Jakie postanowienia na Nowy Rok mają Miś i Smok?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Co oznacza powiedzenie "Trzymać kogoś za słowo"? Miś i Smok zapraszają!

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2024 10:00
Zima na dobre zagościła w Polsce, a u Misia i Smoka sypnęło śniegiem, dlatego postanowili pomóc dorosłym przy odśnieżaniu radiowego chodnika. Ale jak tu odśnieżać gdy tyle śniegu napadało, że w końcu można się pobrykać na śniegu, porzucać się śnieżkami i ulepić bałwana! 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Miś i Smok szykują się na ferie zimowe

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2024 15:00
Mis i Smok czyli bohaterowie audycji "Współpracownia" w Polskim Radiu Dzieciom postanowili wyjechać gdzieś na ferie zimowe. Rozważali wyjazd na narty lub do rodziny. Zastanawiali się też czy lepiej będzie wyjechać czy może jednak zostać w domu i skorzystać z zimowej aury wybierając się na sanki na pobliską górkę. Co ostatecznie postanowili?
rozwiń zwiń