X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Teatr Polskiego Radia w Jedynce - "Kiedy nie mogę uciec"

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2010 14:50
Słuchowisko Jacka Raginisa podejmuje ważny i kontrowersyjny temat zaangażowania Polski w wojnę w Iraku. Zapraszamy tuż po 20.00.
Audio

"Kiedy nie mogę uciec" to historia polskiego inżyniera, porwanego przez muzułmańskich ekstremistów. Inżynier Jerzy Kos (w tej roli Mariusz Bonaszewski) jest przez nich przetrzymywany i oskarżany o szpiegostwo na rzecz Stanów Zjednoczonych. Na nic zdają się tłumaczenia, że jest przedstawicielem firmy odbudowującej zniszczony po wojnie Irak.

Autor słuchowiska nie ulega jednak łatwym kategoryzacjom na złych i dobrych, wystrzega się stereotypów. Przedstawia racje obu stron, zarówno szeroko pojętej grupy "modernizatorów", jak i Irakijczyków, dla których nowa sytuacja w ich kraju jest zwyczajną okupacją.

Obsada: Inżynier Jerzy - Mariusz Bonaszewski, Żona Inżyniera-Aleksandra Konieczna, Asystent - Wojciech Żołądkowicz, Salvo - Krzysztof Szczerbiński, Umberto - Jacek Braciak, Maurizio - Kazimierz Wysota, Salim - Mariusz Drężek, Achmed - Andrzej Andrzejewski, Naim - Mirosław Zbrojewicz, Starzec - Leon Charewicz, Mohammed - Lesław Żurek, Strażnik 1 - Jacek  Beler, Strażnik 2 - Michał Podsiadło, Komandos 1 - Bartosz Martyna, Komandos 2 - Robert Kuraś, Spiker - Andrzej Krusiewicz

Teatr Polskiego Radia na antenie Jedynki dziś o godzinie 20.09.

Przed spektaklem rozmowa Małgorzaty Kron z Jackiem Raginisem.

Zapraszamy!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Tajemnicza siła słuchowisk radiowych

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2010 21:11
Aktorów i dramatopisarzy do radia przyciąga magia - mówi Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatr Polskiego Radia zaprasza na "Balkon" Jeana Geneta

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2010 12:00
Maria Pakulnis i Marian Opania występują w spektaklu o kruchości władzy, sztukę wyreżyserował Jan Warenycia. Premiera dziś, o 21:05 w Jedynce!
rozwiń zwiń