X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
RIO 2016

Rio 2016: najlepsze igrzyska Polaków od 16 lat?

24.08.2015 13:03
- Jestem za zachowaniem równowagi między sportem olimpijskim i paraolimpijskim - powiedział minister sportu Adam Korol, który był gościem audycji "Trzecia Strona Medalu" na antenie radiowej Trójki.
Adam Korol
Adam KorolFoto: PAP/Adam Ciereszko
Posłuchaj
08'51 Adam Korol był gościem "Trzeciej Strony Medalu" (TSM/Trójka)
więcej
Audio

Adam Korol urząd ministra objął 15 czerwca 2015 roku. Nieco ponad rok później odbędą się igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro. To będzie pierwszy poważny test nowych władz polskiego sportu. Z trzech poprzednich igrzysk Polacy przywozili po 10 medali.

- Chciałbym żeby medali olimpijskich było jak najwięcej, żebyśmy złamali granicę dziesięciu. Celujemy w liczbę 12-14 krążków w Rio de Janeiro - przyznał Korol, który w 2008 roku w Pekinie sam przyczynił się do dorobku medalowego biało-czerwonych. W wioślarskiej czwórce podwójnej został mistrzem olimpijskim.

Minister nie zapomina jednak również o sporcie amatorskim. - Postawiłbym znak równości między sportem masowym a sportem wyczynowym. Jeden bez drugiego nie funkcjonuje. To z tego pierwszego wyłaniają się ludzie, którzy reprezentują nas później na igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata i Europy - stwierdził.

Istotną rolę odgrywa również sport paraolimpijski. - Jestem za zachowaniem równowagi między sportem olimpijskim i paraolimpijskim. W samym środowisku nie ma pełnej zgody, ale na pewno o tym nie zapomnimy i jeszcze w tym roku dofinansujemy sport paraolimpijski - powiedział minister.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z ministrem sportu Adamem Korolem.

Trzecia strona medalu na antenie Trójki w każdą niedzielę między 17.05 a 19.00.

bor, PR3

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Dziś w Rio