X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Dobra kondycja finansowa Polskich Linii Lotniczych LOT

14.05.2022 09:03
Kondycja spółki PLL LOT jest w tej chwili stabilna i nic tej stabilności nie zagraża – informuje prezes spółki Rafał Milczarski.
Audio
  • Prezes PLL LOT Rafał Milczarski o sprzedaży biletów [posłuchaj]
  • Prezes PLL LOT Rafał Milczarski o kondycji spółki [posłuchaj]
Boeing 787 Dreamliner w barwach PLL Lot
Boeing 787 Dreamliner w barwach PLL Lot Foto: zdjęcie ilustracyjne shutterstock.com

Najprawdopodobniej w lipcu, po audycie, zostaną ogłoszone wyniki finansowe za rok ubiegły.

Prezes PLL LOT Rafał Milczarski podkreślił, że na razie nie podjęto decyzji o kolejnej transzy pomocy publicznej dla LOT-u.

W sezonie letnim PLL LOT zaoferuje około 900 tysięcy miejsc na połączenia wakacyjne. To trzy razy więcej, niż w ubiegłym roku. Rafał Milczarski powiedział, że rośnie sprzedaż biletów na regularne połączenia.

Prezes PLL LOT podkreśla, że liczba przewiezionych pasażerów w tym roku będzie zależała od wielu czynników, w tym od rozwoju sytuacji na Ukrainie. Na ten wskaźnik będzie miała wpływ sytuacja gospodarcza, w tym ceny paliw.

Według prezesa jedynym zagrożeniem dla funkcjonowania LOT-u byłaby groźba "rozlania się" wojny na inne kraje europejskie. Wyraził jednak przekonanie, że do tego nie dojdzie.

IAR/ep

 

LOT ogłasza nowe połączenia w letniej siatce

23.12.2021 14:00
Polskie Linie Lotnicze LOT ogłaszają nowe połączenia, które pojawia się w letniej siatce. W sezonie letnim na pokładach LOT-u polecimy z Rzeszowa na lotnisko Newark, obsługujące Nowy Jork. Równocześnie LOT wznawia rejsy z Rzeszowa do Zadaru i z Warszawy do Charkowa. Przewoźnik otwiera również nowe połączenia ze stolicy Podkarpacia - do Odessy i Olsztyna.

50 lat rejsów Polskich Linii Lotniczych LOT do Chicago

07.05.2022 09:37
50 lat temu, w maju 1972 roku Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły bezpośrednie połączenia z Warszawy do Chicago w Stanach Zjednoczonych. Dziś LOT świętuje tę rocznicę.

Szef Komisji w PE: odpowiedź Polaków na napływ uchodźców „bezprecedensowa i imponująca”

13.05.2022 16:01
Szef Komisji Zatrudnienia i Spraw Socjalnych Parlamentu Europejskiego, Dragos Pislaru powiedział w Warszawie, że odpowiedź Polaków na przypływ uchodźców z Ukrainy była "imponująca i bezprecedensowa”.