X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Amerykańskie linie lotnicze w nietypowy sposób promują Polskę

22.01.2020 13:26
Amerykańskie linie lotnicze American Airlines co pewien czas zmieniają hasło do udostępnianej pasażerom sieci Wi-Fi. Obecnie hasło to: "Poland2020". 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjnePixabay/CC0 License/Free-Photos

Jak zauważa portal wpolityce.pl, być może niektórzy pasażerowie linii lotniczych American Airlines po wpisaniu obecnego hasła do sieci Wi-Fi, przy okazji zechcą sprawdzić różne informacje na temat Polski, a nawet zdecydują się na przyjazd nad Wisłę.


wpolityce.plAndrzej Duda w Davos: Polska ma klimat, który sprzyja biznesowi

21.01.2020 15:46
Prezydent Andrzej Duda powiedział, że coraz większa obecność polskiego biznesu na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos to sygnał naszego dużego potencjału gospodarczego oraz statusu naszego kraju. Prezydent wziął udział w spotkaniu pt. "Wspieranie wzrostu gospodarczego napędzanego innowacjami".

Kierunek: Polska. Powrót do ojczyzny za głosem serca

21.01.2020 22:03
"Z każdym rokiem tęskniłam coraz bardziej. Za rodziną, znajomymi z lat młodości, za polską kulturą. Teraz cieszymy się każdą chwilą obecności w kraju" - mówi Agata Michalska.

Polska była ofiarą wojny - uważa 97 proc. Brytyjczyków. Podobnie Francuzi i Niemcy

22.01.2020 09:44
97 proc. Brytyjczyków określiło Polskę i jej mieszkańców jako ofiary II wojny światowej. Podobny pogląd wyraziło 88 proc. Francuzów i po 85 proc. respondentów z Włoch i Niemiec - wynika z ogólnoeuropejskiego badania koordynowanego przez agencję badawczą United Surveys.