X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Raport Białoruś

Łukaszenka chce zamknąć Naszą Niwę i Narodnają Wolę

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2011 13:00
Ministerstwo Informacji złożyło pozew w sądzie gospodarczym, wnosi o zaprzestanie wydawania opozycyjnych gazet "Nasza Niwa" i "Narodnaja Wola" - przekazała państwowa agencja Belta.
Audio

Decyzja ta została podjęta zgodnie z pkt 2.2. artykułu 51 ustawy o mediach masowych. Jest to możliwe, gdy gazeta otrzyma w ciągu roku co najmniej dwa pisemne ostrzeżenia.

Wcześniej tygodnik "Nasza Niwa" dostał ostrzeżenie za to, że w artykule o wybuchu w metrze napisał, że jednej z rannych kobiet długo nie udzielano pomocy medycznej, co - według oficjalnej wersji - nie odpowiada prawdzie. Ostrzeżenia otrzymała również "Narodnaja Wola" za rozpowszechnianie informacji, które szkodzą reputacji Białoruskiej Państwowej Kompanii Radiowo-Telewizyjnej (chodziło - według relacji dziennikarzy - o określenie Goebbels-TV).

agkm, nn.by, IAR

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Władze Białorusi ostrzegają prasę, m.in. Naszą Niwę

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2011 18:40
Ministerstwo Informacji Białorusi udzieliło ostrzeżeń dwóm czołowym opozycyjnym mediom - tygodnikowi "Nasza Niwa" i gazecie "Narodnaja Wola", ukazującej się dwa razy w tygodniu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiosenne orędzie Łukaszenki: unieszkodliwimy piątą kolumnę

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2011 21:00
Aleksander Łukaszenka zapewnił, że nie pozwoli na niszczenie Białorusi, ani przez siły zewnętrzne, ani wewnętrzne. Powiedział, że tropy po zamachu nie prowadzą do polityków ani do przestępców. I zapewnił, że przerwa w relacjach z Unią nie będzie długa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aleksander Łukaszenka: Barroso "kozioł", władze Ukrainy "wszawe"

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2011 09:00
Aleksander Łukaszenka nazwał "kozłem" Jose Manuela Barroso oraz ubliżająco wypowiedział się o obecnych ukraińskich władzach.
rozwiń zwiń