X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Raport Białoruś

Łukaszenka boleje nad przegraną w hokeja. "Hańbiące"

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2011 19:10
Prezydent Aleksander Łukaszenka jest niezadowolony z występów białoruskich hokeistów na Mistrzostwach Świata w Słowacji
Audio

Białoruska drużyna w w eliminacjach zajęła w swojej grupie "B" - ostatnie miejsce i obecnie będzie walczyć o utrzymanie się w elicie światowego hokeja na lodzie.

Prezydent Łukaszenka powiedział, że jest rzeczą niedopuszczalną okrycie się taka hańbą jak zrobili to hokeiści. - Tej dyscyplinie sportu my udzielaliśmy tak dużo uwagi, że juz więcej nie można było. Tymczasem wszystko wychodzi na odwrót. Im więcej uwagi, tym bardziej hańbiące i fatalne występy sportowców - mówił prezydent. Aleksander Łukaszenka na naradzie rządowej powiedział, że należy zmienić system wsparcia państwa dla sportu. Jego zdaniem są sygnały, że państwowe pieniądze idą na bezpodstawnie wysokie pensje dla dyrektorów klubów sportowych, a nie na rozwój sportu.

Obserwatorzy zwracają uwagę, że złe występy białoruskiej reprezentacji w hokeju na lodzie są szczególnie bolesne dla prezydenta. Aleksander Łukaszenka jest znanym miłośnikiem tej dyscypliny sportu i sam regularnie gra w hokeja. W okresie rządów Łukaszenki na Białorusi wybudowano lub zrekonstruowano kilkanaście krytych lodowisk.

IAR, agkm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Poczobut podejrzany o "znieważenie Łukaszenki". Grożą mu 2 lata więzienia

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2011 20:44
Andrzej Poczobut to korespondent Gazety Wyborczej, działacz Związku Polaków na Białorusi. Łukaszenka chce zastraszyć ludzi, którzy korzystają z internetu - mówi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aleksander Łukaszenka: Barroso "kozioł", władze Ukrainy "wszawe"

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2011 09:00
Aleksander Łukaszenka nazwał "kozłem" Jose Manuela Barroso oraz ubliżająco wypowiedział się o obecnych ukraińskich władzach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukaszenka chce zamknąć Naszą Niwę i Narodnają Wolę

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2011 13:00
Ministerstwo Informacji złożyło pozew w sądzie gospodarczym, wnosi o zaprzestanie wydawania opozycyjnych gazet "Nasza Niwa" i "Narodnaja Wola" - przekazała państwowa agencja Belta.
rozwiń zwiń