X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Raport Białoruś

Niemcow, Szuszkiewicz, Sannikau: wschodnia konferencja w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2013 12:00
Po raz 10 odbywa się w Warszawie anglojęzyczna konferencja poświęcona polityce wschodniej, Warsaw East European Conference.
Niemcow, Szuszkiewicz, Sannikau: wschodnia konferencja w Warszawie
Foto: studium.uw.edu.pl

Konferencja odbywa w tym roku od 15 do 18 lipca. W ramach Warsaw East European Conference odbędą się wydarzenia otwarte dla publiczności – m.in. okrągłe stoły dotyczące Białorusi, Ukrainy i Rosji. Poniedziałek to dzień białoruski, będzie można posłuchać opinii m.in. byłego kandydata na prezydenta Białorusi Andreja Sannikaua czy przywódcy pierwszego niepodległego białoruskiego państwa, sygnatariusza umowy białowieskiej o rozpadzie ZSRR, Stanisława Szuszkiewicza.

Organizator, Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego, informuje, że na imprezę przybędzie ponad 300 humanistów z całego świata.

WEEC wyrosło z konferencji naukowej zorganizowanej przed 10 laty we współpracy z amerykańskim stowarzyszeniem ASN (Association for the Study of Nationalities). Jej inicjator – Jan Malicki podkreśla, że konferencja od lat stanowi miejsce spotkań i platformę dla dyskusji badaczy ze Wschodu i Zachodu.

Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego to ośrodek akademicki kształcący specjalistów w dziedzinie Studiów Wschodnich w Polsce.

Program konferencji można znaleźć tutaj >>>

materiały prasowe/studium.uw.edu.pl/agkm

Informacje o Białorusi: Raport Białoruś 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zmieniono dziwny raport o Białorusi, "po awanturze"

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2013 14:00
Kontrowersyjny raport Parlamentu Europejskiego na temat Białorusi zaostrzony, za sprawą m.in. polskich deputowanych. Wykreślono zdanie o poprawie sytuacji na Białorusi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Białoruska biblioteka w internecie: Kamunikat.org

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 12:12
Coraz większą popularnością w białoruskim internecie cieszy się wirtualna biblioteka Kamunikat.org - można w niej znaleźć dzieła białoruskich klasyków i młodych autorów - bez cenzury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Makiej: Białoruś zainteresowana Partnerstwem Wschodnim

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 14:31
Białoruś jest zainteresowana udziałem w Partnerstwie Wschodnim, w tym także w szczycie tej inicjatywy, który odbędzie się jesienią w Wilnie - oświadczył w Moskwie minister spraw zagranicznych Białorusi Uładzimir Makiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opozycyjny działacz Aleksander Małczanau wyszedł na wolność

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2013 19:00
25-letni Aleksander Małczanau odbył wyrok półtora roku więzienia, skazany za "kradzież złomu". Został zatrzymany na niechronionym terenie zakładów przemysłowych. Tłumaczył, że tym miejscu i inni mieszkańcy jego miejscowości szukali odpadów, a on nie mógł się nigdzie zatrudnić, bo ma na koncie procesy polityczne.
rozwiń zwiń