X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Teatr w genach

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2012 22:00
Jan Sebastian Bach był spadkobiercą pokoleń muzyków o tym nazwisku, a jego synowie kontynuowali dzieło ojce. Podobnie w teatrze spotykamy klany rodzinne. Teatr przechodzi z pokolenia na pokolenie. Z nim człowiek się rodzi i przekazuje go dzieciom.
Teatr w genach
Foto: Glow Images/East News

Gościem  będzie reżyser teatralny Jarosław Kilian - syn znanego scenografa Adama Kiliana i wnuk Janiny Kilian-Stanisławskiej, reżyser teatru lalkowego.

Pytania konkursowe dotyczyć będą słynnych  polskich rodów i rodzin , które odegrały w historii polskiego teatru znaczącą  rolę, a ich spadkobiercy kontynuują tradycje swoich dziadów. Na program z telefonicznym udziałem słuchaczy (telefon do studia: 22 645 22 22) zapraszają Iwona Malinowska i Elżbieta Łukomska.

30 września (niedziela), godz. 14.00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kraków to miasto "wczoraj" - odczarujmy je!

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2012 15:19
W tym roku szykują się tajemnicze zmiany w programie Krakowskich Reminiscencji Teatralnych. Szczegółów niektórych z nich nie zna nawet sama dyrektor festiwalu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jedwabne według Pasikowskiego chwyci za gardło

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2012 19:50
Zwyczajna wieś. Zwykli ludzie. Mroczna tajemnica. Władysław Pasikowski, twórca kultowych "Psów", powraca filmem, który dotyka jednej z najbardziej bolesnych kart naszej historii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kiedy chłopiec staje się mężczyzną...

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2012 15:51
Jakie są marzenia starzejących się chłopców, tuż u progu wieku męskiego? Interesujących odpowiedzi na to pytanie udziela izraelski pisarz Eshkol Nevo, którego powieść "Do następnych mistrzostw" była lekturą w pierwszej audycji z cyklu "Czytelnia".
rozwiń zwiń