X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal "Dwa Teatry" na antenie Dwójki

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2016 12:17
XVI Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" odbędzie się w Sopocie w dniach 23-25 maja. Dwójka zaprasza na specjalne audycje poświęcone temu wydarzeniu.
Audio
  • Zaproszenie na 16 Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" (Poranek Dwójki)
  • Rozmowa Jacka Wakara z jurorami konkursu telewizyjnego na festiwalu "Dwa Teatry" 2016 (Wybieram Dwójkę)
  • Wiceprezydent Sopotu Joanna Cichocka-Gula o "Dwóch Teatrach" (Poranek Dwójki)
  • Rozmowa ze Stanisławą Celińską i Henrykiem Talarem, laureatami Wielkiej Nagrody Festiwalu "Dwa Teatry" (Notatnik Dwójki)
  • Piotr Fronczewski o spektaklu "Ja, Feuerbach" na festiwalu "Dwa Teatry" (Wybieram Dwójkę)
  • Reżyserzy Tomasz Man, Łukasz Lewandowski i Małgorzata Bogajewska o teatrze radiowym i telewizyjnym (O wszystkim z kulturą/Dwójka)
  • Tomasz Trojanowski o przedstawionych na "Dwóch Teatrach" słuchowiskach dla dzieci (Poranek Dwójki)
Laureaci Wielkiej Nagrody Festiwalu Dwa Teatry za całokształt twórczości, aktorzy Stanisława Celińska i Henryk Talar
Laureaci Wielkiej Nagrody Festiwalu "Dwa Teatry" za całokształt twórczości, aktorzy Stanisława Celińska i Henryk TalarFoto: PAP/Adam Warżawa

Od poniedziałku do środy (23-25.05) najnowsze doniesienia z festiwalu pojawią się w "Wiadomościach Kulturalnych" (o godz. 7.00, 8.00, 9.00, 11.00 i 16.00). "Dwa Teatry" relacjonować będziemy także w "Porankach Dwójki" we wtorek (24.05) i w środę (25.05) o godz. 8.10. Z kolei w audycji "Wybieram Dwójkę" - w poniedziałek (23.05) i w środę (25.05) między 16.00 a 18.00 - wysłuchamy rozmów z gośćmi sopockiej imprezy.

Od poniedziałku do piątku (23-27.05) w godz. 11.45-12.00 w "Zapiskach ze współczesności" swoimi refleksjami i wspomnieniami dzieli się Stanisława Celińska, laureatka - obok Henryka Talara - Wielkiej Nagrody Festiwalu za wybitne kreacje w Teatrze Telewizji i Teatrze Polskiego Radia.

Z obojgiem nagrodzonych rozmawialismy ponadto we wtorek (24.05) w "Notatniku Dwójki" prowadzonym przez Jacka Wakara i Bartosza Panka, którzy tego samego dnia powrócili do festiwalowych tematów w programie "O wszystkim z kulturą", zaś w środowym (25.05) "Innym stanie skupienia" - w godz. 21.30-22.30 - opowiedzą o zwycięzcach "Dwóch Teatrów" i podsumują zakończone wydarzenie.

To jednak nie koniec. W sobotę (28.05) w audycji "Wieczór ze słuchowiskiem" w godz. 19.00-20.00 wyemitujemy słuchowisko, które zdobyło Grand Prix festiwalu.

Festiwal "Dwa Teatry". Zobacz serwis specjalny >>>

"Dwa Teatry" to unikatowe w europejskiej skali przedsięwzięcie mediów publicznych, które podsumowuje to, co w ciągu roku wydarzyło się na dwóch scenach: Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia. Najważniejszą częścią XVI edycji tej imprezy są - odbywające się od 23 do 25 maja w sopockim Multikinie (ul. Bohaterów Monte Cassino 63) - prezentacje 20 słuchowisk wyprodukowanych przez Polskie Radio i publiczne rozgłośnie regionalne, 12 spektakli Teatru Telewizji oraz 10 produkcji radiowych biorących udział w konkursie słuchowisk dla dzieci i młodzieży.

***

mc/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Słuchowisko, czyli rzeczy widzialne i niewidzialne

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2016 18:30
– Niezależnie od miejsca, w którym reżyseruję, słyszenie i słuchanie jest dla mnie kluczem do wyobraźni – mówiła reżyser radiowa i teatralna Anna Wieczur-Bluszcz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dwa teatry". Opowieści Stanisławy Celińskiej

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2016 15:12
Gościem "Zapisków ze współczesności" jest wybitna aktorka, tegoroczna laureatka Wielkiej Nagrody Festiwalu "Dwa Teatry".
rozwiń zwiń