X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ukraina cztery lata po Euromajdanie. "To zupełnie inny kraj"

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2017 08:00
- Choć Ukraina nadal nie jest krajem marzeń, który wyobrażaliśmy sobie, wychodząc na Majdan, to jednak jest to już zupełnie inne państwo niż cztery lata temu – powiedziała Natalia Panchenko.
Audio
  • Natalia Panchenko o sytuacji na Ukrainie cztery lata po Euromajdanie (Puls świata/Dwójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Goszcząca w Dwójce przedstawicielka organizacji Euromajdan Warszawa opowiadała o zmianach, jakie zaszły na Ukrainie od czasu rewolucji w 2013 roku.

- Dużym sukcesem, jaki udało się osiągnąć jest np. reforma samorządowa, dzięki której mieszkańcy wsi czy małych miasteczek mają wpływ na to, co dzieje się w ich społeczności. Na Ukrainie pojawiły się też m.in. budżety partycypacyjne – rozwiązanie które do tej pory było zupełnie nieznane - powiedziała Natalia Panchenko, która wśród pozytywnych zmian wymieniła również zmniejszenie korupcji w zakresie przetargów publicznych, wprowadzenie obowiązkowego składania deklaracji majątkowych przez urzedników państwowych, czy też proces dekomunizacyjny.

Jakie jeszcze zmiany zaszły na Ukrainie na przestrzeni czterech lat i jak wygląda obecnie sytuacja na wschodzie kraju? O tym nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Puls świata

Prowadzi: Piotr Pogorzelski

Gość: Natalia Panchenko (Euromajdan Warszawa)

Data emisji: 22.11.2017

Godzina emisji: 17.45

mz/mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak Europa może chronić swoich pracowników?

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2017 08:00
Na ile Bruksela może wpływać na prawa pracowników w krajach UE? – To zależy od tego, do jakich dokumentów się odwołujemy – mówił politolog Bartosz Rydliński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trump na Bliskim Wschodzie. "Bardziej biznesmen niż polityk"

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2017 10:00
- Prezydentowi USA nie wiedzie się dobrze w polityce wewnętrznej, dlatego stara się o sukces w sprawach zagranicznych. Jednym z jego narzędzi jest mediacja w sprawie kryzysu palestyńsko-izraelskiego – powiedział Mariusz Borkowski.
rozwiń zwiń