X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Nasz Anioł w Krakowie". Przyjaciele o Krzysztofie Globiszu

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2015 21:00
- Wszystko w nim jest prawdziwe, do bólu. A jako aktor w pewnym sensie jest niepokorny - opowiadała Anna Dymna w specjalnej Dwójkowej audycji poświęconej Krzysztofowi Globiszowi.
Audio
  • "Nasz Anioł w Krakowie". Krzysztof Globisz oczami przyjaciół (O wszystkim z kulturą/Dwójka)
Krzysztof Globisz ciężko zachorował w lipcu 2014 roku roku, co spowodowało przerwę w życiu zawodowym
Krzysztof Globisz ciężko zachorował w lipcu 2014 roku roku, co spowodowało przerwę w życiu zawodowymFoto: TVP/PAP - Jan Bogacz

Ta aktorska niepokora wiąże się, tłumaczyła Anna Dymna, z twórczym podejściem Krzysztofa Globisza do odgrywanych ról. – On nie rozwala ram reżysera, on je rozszerza – podkreślała aktorka.
Anna Dymna, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela i Piotr Głowacki mówili w Dwójce o Krzysztofie Globiszu - aktorze, nauczycielu, mistrzu, ale także przyjacielu. W opowieściach, czasem bardzo osobistych i przejmujących, nie zabrakło smakowitych anegdot. Jerzy Trela wspominał choćby pewną niemiecko-hiszpańsko-portugalską obuwniczą odyseję z finałem w Polsce…
15 lutego Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" wraz z Filharmonią Krakowską im. Karola Szymanowskiego organizuje koncert charytatywny "Nasz Anioł w Krakowie", połączony ze specjalną aukcją, z której całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz powracającego do zdrowia Krzysztofa Globisza, aktora Narodowego Starego Teatru.
Zapraszamy Państwa zarówno do udziału w tym wydarzeniu, jak i do włączenia się w pomoc Krzysztofowi Globiszowi. Można to zrobić, dokonując przelewu na numer subkonta w Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko": BZ WBK SA 65 1090 1665 0000 0001 0373 7343, z dopiskiem "Krzysztof Globisz".

***
Tytuł audycji:
O wszystkim z kulturą

Prowadził: Jacek Wakar

Goście: Anna Dymna, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela i Piotr Głowacki

Data emisji: 11.02.2015

Godzina emisji: 18.00

jp/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Kiedyś trzeba było grać w Wigilię"

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2014 08:00
- Zobowiązywał nas do tego kontrakt. A na widowni była co najwyżej kompania wojska - wspominał nieciekawe czasy Krzysztof Kowalewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maria Pakulnis: chciałam zostać lekarzem

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2015 12:46
- Mam ten rodzaj radości płynącej ze spełniania się w zawodzie. Taką ogromną przyjemność z pokazywania swojego warsztatu - mówiła aktorka Maria Pakulnis.
rozwiń zwiń