X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Paszporty do Kultury

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2011 10:39
Relacja z 18.edycji wręczenia nagród Paszporty "Polityki" oraz I Warszawski Konkurs Pianistyczny.
Audio

W dzisiejszym "Poranku Dwójki" rozmawialiśmy o I Warszawskim Konkursie Pianistycznym. Dotychczas w  Warszawie nie było żadnej profesjonalnej i otwartej imprezy dużej rangi skierowanej do dzieci i młodzieży. Z obecnego, ogromnego zainteresowania uczestników organizatorzy wnioskują, że konkurs ten ma ogromny potencjał rozwoju. Z konieczności musieli zamknąć przyjmowanie zgłoszeń przed terminem. Konkurs ma charakter całkowicie niekomercyjny - uczestnicy nie ponoszą żadnych opłat. Niezwykłą rzadkością jest objęcie Patronatu nad I edycją przez Centrum Edukacji Artystycznej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Naszym gościem była dyrektor konkursu Aurelia Liwanowska–Lisiecka.

Przedstawiliśmy też relację z wręczenia tegorocznych Paszportów Polityki. Tygodnik "Polityka" po raz osiemnasty przyznał nagrody w ramach Paszportów "Polityki" w kategorii film, teatr, sztuki wizualne, muzyka poważna, muzyka popularna oraz literatura. Nagrodą specjalną dla Kreatora Kultury uhonorowano Tadeusza Różewicza. W kategorii "teatr" nagrodę otrzymali Paweł Demirski i Monika Strzępka. W kategorii "literatura", paszport odebrał Ignacy Karpowicz. W kategorii "film" doceniono Paweł Salę za film "Matka Teresa od kotów", a w kategorii "sztuki wizualne" - Wojciecha Bąkowskiego. W kategorii "muzyka poważna" nagrodę otrzymała sopranistka Wioletta Chodowicz, a kategorii "muzyka popularna" multiinstrumentalista Macio Moretii. W uroczystości wziął udział prezydent Bronisław Komorowski z małżonką. Wśród gości byli także także marszałek sejmu Grzegorz Schetyna i minister kultury Bogdan Zdrojewski. Z laureatami oraz jurorem Bartkiem Chacińskim rozmawiała Monika Pilch.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Książka, którą aresztowano

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2011 15:45
Opowiadania o ludziach "po przejściach", biografia o bezkompromisowym pisarzu, Tadeusza Różewicza pisanie na marginesach, czyli Dwójka poleca dobrą literaturę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paszporty Polityki 2010 przyznane

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2011 10:04
Monika Strzępka i Paweł Demirski, Ignacy Karpowicz, Paweł Sala, Wojciech Bąkowski, Wioletta Chodowicz i Macio Moretti to laureaci Paszportów Polityki. Nagrodą specjalną uhonorowano Tadeusza Różewicza.
rozwiń zwiń