X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Grzegorz Schetyna

"Schetyna dalej będzie odgrywał istotną rolę". Politolog o wyborach w PO

- Daleki jestem od tego, by stwierdzić, iż czas Grzegorza Schetyny w Platformie się skończył. On dalej będzie odgrywał jakąś istotną rolę, chociaż oczywiście nie będzie to już rola numer jeden w samej partii - mówił na antenie Polskiego Radia 24 dr Maciej Onasz, politolog z Uniwersytetu Łódzkiego.
Zobacz więcej na temat:  Platforma Obywatelska Grzegorz Schetyna Borys Budka Tomasz Siemoniak opozycja polityka Maria Furdyna Polskie Radio 24 POLSKA

Prof. Arkadiusz Jabłoński: jesteśmy bliscy dualizmu prawnego w Polsce

- Myślę, że obywatele z niepokojem spoglądają na to, co się dzieje. Jesteśmy bliscy może jeszcze nie anarchii prawnej, ale przynajmniej jakiegoś dualizmu prawnego. Mamy teraz podział na sędziów, którzy mają prawo orzekać i tych, którym to prawo zostało odebrane - powiedział socjolog prof. Arkadiusz Jabłoński (KUL). W Polskim Radiu 24 również komentarze dotyczące wyborów nowego przewodniczącego Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sąd Najwyższy reforma sądownictwa Trybunał Konstytucyjny sądownictwo krs Maria Furdyna Małgorzata Gersdorf Platforma Obywatelska Grzegorz Schetyna

"Zostawia PO w nienajlepszej kondycji". Zdrojewski krytykuje Schetynę

- Grzegorz Schetyna zostawia Platformę Obywatelską osłabioną ilościowo, zostawia także formację, w której zakłócono wewnętrzną komunikację oraz naturalne awanse - powiedział senator Bogdan Zdrojewski, który kandyduje na szefa Platformy Obywatelskiej. Zwrócił uwagę, że startował on w momencie, kiedy PO miała bardzo silną konkurencję w postaci Nowoczesnej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Platforma Obywatelska Bogdan Zdrojewski Grzegorz Schetyna Małgorzata Kidawa-Błońska

Schetyna oskarżony o blokowanie kampanii Kidawy-Błońskiej. "W PO każdy na każdego patrzy wilkiem"

Według tygodnika "Wprost" Grzegorz Schetyna blokuje Małgorzacie Kidawie-Błońskiej pieniądze na kampanię prezydencką. - W partii jest tak dużo frakcji, że każdy na każdego patrzy wilkiem. Natomiast skąpienie funduszy dla głównej kandydatki opozycji na prezydenta jest czymś dziwnym - powiedział w PR24 Igor Szczęsnowicz z "Gazety Polskiej Codziennie".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Grzegorz Schetyna Magdalena Złotnicka Platforma Obywatelska Małgorzata Kidawa-Błońska

Piotr Kaleta: aby Polska stawała się lepsza, trzeba wspierać PiS

- Rządzący potrzebują zdrowej, dobrej i merytorycznej opozycji jak powietrza. Nie widzę takiej w PO, PSL czy na lewicy - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Kaleta. Polityk Prawa i Sprawiedliwość ocenił także, że wybory w PO to zagranie piarowskie, żeby PO nadal mogła funkcjonować w świecie polityki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska opozycja wybory prezydenckie 2020 Grzegorz Schetyna Robert Biedroń

Jacek Liziniewicz: zejście z linii ciosu to dobry ruch Schetyny

- Tomasz Siemoniak mówi o potrzebie nowej energii, zmiany, zejścia na poziomy powiatowe. Jeśli już się wychodzi to trzeba mówić coś konkretnego, ciekawego. Ci ludzie mówią na okrągło nudne rzeczy, to jest przewidywalne i niewyrafinowane – komentował politolog, dr Artur Wróblewski (Uczelnia Łazarskiego). O wyborach na stanowisko przewodniczącego PO dyskutowali także Jacek Liziniewicz (Gazeta Polska) i publicysta dr Krzysztof Karnkowski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Warszawa Platforma Obywatelska Tomasz Siemoniak Grzegorz Schetyna Jerzy Jachowicz

Paweł Badzio: Schetyna nie zrezygnuje z panowania nad PO

- Grzegorz Schetyna sensownie ocenił ryzyko. Jeżeli przegrałby wybory na szefa partii kilkoma głosami, to przegrałby bardzo dużo. Prawdopodobnie jego miejsce zająłby Borys Budka.  Szacowanie ryzyka podpowiedziało mu, że rezygnacja jest sensowna. W wyborach na szefa partii Tomasz Siemoniak może liczyć na spolegliwe centrum PO. Jednocześnie Schetyna nie zrezygnuje z panowania nad PO - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Badzio (Gazeta Obywatelska). Gościem debaty Dnia był również dr Sebastian Gajewski (Centrum Daszyńskiego).   
Zobacz więcej na temat:  Grzegorz Schetyna Tomasz Siemoniak Platforma Obywatelska Krzysztof Świątek