Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
polskieradio.pl
Krzysztof Żukowski 07.06.2011

CHEMIA

Zespół powstał w 2007 roku w Warszawie, z inicjatywy Wojtka Balczuna i Zbyszka Krebsa.
Grupa CHEMIAGrupa CHEMIA

W 2010 roku grupa wydała dwa single – "Mantra" i "Jeden Świat". W tym samym roku na rynku pojawił się ich pierwszy album pt.: "Dobra Chemia", a grupa wystąpiła na festiwalu Top Trendy i odbyła trasę koncertową z Kobranocką.

Rok 2011 zespół rozpoczął od sylwestrowego występu w TVP2, a następnie zagrał gościnnie podczas polskich eliminacji do Eurowizji. Po prestiżowym koncercie w radiowej Trójce w zespole nastąpiła zmiana – wokalistę Marcina Koczota zastąpił Łukasz Drapała. Wiosną zespół wyruszył w trasę z TSA.

W trakcie nagrań anglojęzycznej wersji płyty, Chemia otrzymała zaproszenie na May Rock Festival w Neuss oraz wrześniowy festiwal Kaarst (Niemcy). Przed zespołem okres wytężonej pracy, cały czas trwają przygotowania materiału na nową płytę, ale w międzyczasie Chemia występuje w finale Miss Polski, Miss Polski Nastolatek, "Lecie z Radiem", a także na Green Festival przed główną gwiazdą festiwalu - Duran Duran.

Aktualny skład zespołu: Łukasz "Węgorz" Drapała - wokal, Wojtek Balczun - gitara, Zbyszek Krebs - gitara, Krzysztof Jaworski - bas, Rafał Stępień - klawisze, Adam Kram - perkusja.

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express