Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Jedynka
Marlena Borawska 12.08.2011

Pierwszy koncert "Lata z Radiem"! W Wągrowcu

Pierwszym punktem na koncertowym szlaku "Lata z Radiem" był Wągrowiec. A największą atrakcją występ Stachursky'ego.
Pierwszy koncert Lata z Radiem W Wągrowcuźr.PR

- Interweniowałem na górze, u samego papieża Benedykta XVI, więc pogoda na dzisiejszy koncert "Lata z Radiem" musi być - mówił burmistrz Wągrowca, Stanisław Wilczyński. I była. Tylu artystów jednego dnia w stolicy powiatu nie pojawiło się nigdy wzceśniej: Jacek Stachursky, Zbigniew Wodecki czy zespół Banda i Wanda.Oprócz koncertów znanych polskich gwiazd muzycznych "Lato z Radiem" przygotowało wiele dodatkowych atrakcji. Nie zabrakło oczywiście akcentów kulinarnych, czyli poczęstunku dla publiczności, przygotowanego przez mistrza kulinarnego - Roberta Sowę i jego ekipę.

Wągrowiec położony jest w północno-wschodniej Wielkopolsce. 55 km na północ od Poznania i 40 km od Gniezna, w połowie drogi Warszawa-Berlin. Zajmuje powierzchnię 17,9 km kwadratowych, z czego ponad 20 proc. stanowią tereny zielone. To urocze miasto stworzone do wypoczynku i rekreacji. Otoczone jest pięknymi jeziorami, które tworzą doskonałe warunki dla miłośników aktywnego wypoczynku: kąpieli, uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa, a znajdujący się na jego północnych krańcach las i sieć promenad położonych wzdłuż rzek i Jeziora Durowskiego zachęcają do uprawiania zarówno turystyki pieszej, rowerowej, konnej jak i myślistwa, czy grzybobrania.

/

Właśnie w tym wyjątkowym miejscu zagramy swój pierwszy wakacyjny koncert "Lata z Radiem".

W Wagrowcu spotykamy się na Stadionie Piłkarskim OSiR przy ul. Kościuszki 59. Specjalnie dla Państwa grają największe gwiazdy polskiej estrady: Wanda i Banda, Zbigniew Wodecki i Stachursky. A dla najmłodszych słuchaczy wystąpi Centrum Uśmiechu.

Wszystkie koncerty "Lata z Radiem" poprowadzą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. Najciekawsze koncerty będą transmitowane w Programie 1 Polskiego Radia w wakacyjne soboty i niedziele.

Magicznym ruchomym studiem Polskiego Radia zaopiekuje się Sława Bieńczycka. Właśnie tam każdy ze słuchaczy będzie mógł poznać pracę radia od kulis. Wytłumaczymy zasady działania nowoczesnego studia, pokażemy jak działa komputerowy montaż nagrań i nauczymy jak zostać... radiowym reporterem "Lata z Radiem"! Każdy będzie mógł zrobić własne nagrania, pozdrowić znajomych lub przeprowadzić miniwywiad. Wszystko będzie rejestrowane, a na zakończenie każdy z gości studia otrzyma pamiątkową płytę z własnym nagraniem. Dla rówieśników "Lata z radiem", czyli osób urodzonych w 1971 przygotowano prezenty-niespodzianki.

/


Ciekawe atrakcje przygotowali także nasi partnerzy. Ministerstwo Zdrowia zaprasza wszystkich do skorzystania z nieodpłatnych porad lekarskich oraz umożliwi paniom dyskretne przeprowadzenie darmowych badań mamograficznych. Chętni będą mogli oddać krew w specjalnym krwiobusie, który będzie towarzyszył ekipie "Lata z Radiem" na całej trasie. Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wspólnie z Ministerstwem Infrastruktury w zabawny sposób będzie propagować zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi będzie zachęcać gości "Lata z Radiem" do poznania dobrej polskiej żywności. Naszym celem jest pokazanie najlepszych i najzdrowszych krajowych produktów. O tym będziemy też opowiadać na radiowej antenie.

Na każdej imprezie specjalny pokaz kulinarny oraz pyszne, zdrowe jedzenie dla publiczności przygotuje mistrz kulinarny Robert Sowa wraz ze swoją znakomitą ekipą najlepszych kucharzy w Polsce. Co tydzień nowe przepisy mistrza Sowy dostępne będą dla zainteresowanych na stronie "Lata z Radiem".

/
Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express